Esthetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Babika20

2017. január 6.

Nekem nem volt vele rossz tapasztalatom, jól felmelegedett a kezemben, lehetett vele dolgozni. Erős gyanta nagyon!! Úgy értem eléggé tép. Nekem kiszedte jól a bajuszt, igaz csak ott használtam. A bőrről sem volt nehéz leszedni, igaz még az Xepiles lemosókendővel távolítottam el . Rossmannban kb 700 Ft.

Update: hát.. kipattogok tőle.. használat után 4 napig tuti szenvedek a pattikkal amik kijönnek:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Flower1008

2016. december 10.

Szörnyű, többet nem veszem újra! A szőrt csak foltokban szedte le, viszont a bőrömből szépen leszakított egy pici darabot a szám széléről.Az én tapasztalataim alapján senkinek nem ajánlom ! Ráadásul a fele gyanta rajtam maradt, amit alig tudtam leszedni....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Edinatra

2016. szeptember 26.

Most próbáltam először, de én nem a tenyeremmel hanem hajszárítóval melegítettem fel így teljesen jól beletapadtak a szőrszálaim miután feltettem jól rásimogattam a gyantázandó felületre (alaposan), kifeszítettem a bőrt és szőrnövekedési iránnyal ellentétesen lerántottam. Jól végezte a dolgát megszabadított a szám feletti sötét pihéktől és nem volt az az égő szúró érzés mint a normális gyanta után, kíméletesebbnek találtam , persze ezután is bekentem körömvirágkrémmel (nehogy kipattogjon!!!) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

allebag2

2016. április 5.

Totális pénzkidobás. Vagy be van száradva, vagy egy szál szőrt se szed ki. Vajon mi motiválhatja a gyártókat, amikor újra és újra legyártják ezt a haszontalan terméket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

wifey

2015. május 13.

Nem is tudom, melyik a rosszabb: ez vagy az Xepil. Nem tudom eldönteni, melyik borzalmasabb, mert mindkettő az. Ez egyetlen egy darab szálat sem szed ki. Kukaszökevény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

nius

2015. február 18.

Na, azt hiszem, megtaláltam a TÖKÉLETES kínzóeszközt :D
Van, amikor a szőrt nem viszi le, de mindenhová odaragad, az istennek nem lehet leimádkozni utána a bőrről.
De olyan is előfordult, hogy a szőrrel együtt levitte a bőrömet is, ami gyönyörűségesen kisebesedett.
Kuka kompatibilis a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Na, azt hiszem, megtaláltam a TÖKÉLETES kínzóeszközt :D
Kuka kompatibilis a cucc.

adrienn860214

2014. augusztus 4.

A szőrt eltávolította :) Nem sebesre, de a bőröm felső rétegét is leszedte vele együtt :( Fényes bőr felületet hagyva maga után. És még a használt területen csalánszerű (fehér hólyagok) kiütéseket is okozott :( :( :( Fáj, éget, szúr, Ez szánalmas. Hogy engedték ezt forgalomba hozni? :( :( soha többé nem akarok ezzel találkozni. Követelem a Mínusz csillagot. Ne zöldet! vörösen izzó tilos piros, de abból vagy tízet kérek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Ladybug90

2014. január 25.

650 Ft kidobtam az ablakon!!!! az egész gyantacsík (arcra való) ki volt száradva....Messze kerüljétek el! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

AnnaPanka

2013. december 6.

Ez SZÖRNYŰ, senki ne vegyen ilyet! A bőrt felszedi, hiába hintőporoztam be jó vastagon... a szőr meg marad. Ha lehetne mínusz 5 pontot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Ms.Cat

2013. augusztus 31.

Nagyon rossz! Én szemöldökgyantának vettem meg, de alig szed ki valamit... Volt, hogy kipattogtam tőle. Nem ajánlom senkinek!.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színező anyag. (Zöld)