Estrea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   One Euro Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   One Euro Market
Kategória:   Testápolók

Hosszan tartó hidratáló testápoló. Aloe Vera-kivonatával táplálja az érzékeny, igénybevett száraz bőrt. A pantenol csökkenti a bőr irritációt, bőrviszketést. Napozás után kellemesen nyugtatja bőrét. E-vitamin-tartalma lassitja a bőr öregedését, hámképző és regeneráló hatású. Jól kenhető, gyorsan beszívódik.

Drusee

2015. február 15.

Tél van és ilyenkor eszméletlen mennyiségű testápoló fogy nálam. Az ára miatt esett rá a választásom. Nem túl nagy kiszerelésm gondoltam ha nem válik be sincs semmi baj.
Alapavetően nem rossz termék. Illatra csak ezt tartottam elfogadhatónak, azt hiszem 3 vagy 4 fajta volt még belőle.
Hamar beszívódik, vizes állagú, nem ragad. Télre kevés , viszont akár reggel zuhanyzás után is bátran használható, negyed óra múlva simán lehet öltözni.
Nem írom le, nyáron biztosan jobban teljesít. Nem mondom, hogy soha többet nem veszem meg, de nem fog elszomorítani ha végre egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

trudee

2014. március 29.

sminklemosáshoz használom :D arra tökéletes, néha a kezemet kenem be vele még, elég könnyen beszívódik, alapvetően nem rossz, de testápolónak nem használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

tátombák

2013. november 2.

Imádom az illatát, kicsit lassan szívódik be, és túlzottan nem is hidratál. Egynek elmegy kategória

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

greengirl115

2012. december 19.

Én ezt a testápolót leégés után szoktam használni. Nekem ez arra bevált, nyugtatja a kipirosodott bőrömet napozás után, hamarabb helyrejön, kevésbé fáj. Persze azért nem csodaszer, de sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

kriszti.07

2012. december 12.

Ezt is úgy kaptam, nem igazán hidratál, de legalább nem hagy zsíros érzést az amúgy is érzékeny bőrömön.
És új csomagolása van, most átlátszó a flakon fehér kupakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

És új csomagolása van, most átlátszó a flakon fehér kupakkal.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.