Estrea

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, patikák, online, DM, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák, online, DM, Bijo, Mediline, Béres Egészségház
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált

A Szőrnövekedést gátló krém jelentősen gátolja a szőr növekedését rendszeres használat mellett. Szőrtípustól függően jelentősen elgyengíti, akár teljesen megszüntetheti a szőrszálak kinövését. A Szőrszálak egyre vékonyabbá és gyengébbé válnak, a szőrtelenítések között eltelt idő egyre hosszabb lesz. Növényi hatóanyagot a Myricia Cerifera gyógynövényt és ECOCERT® minősítésű konzerválószert tartalmaz.

Bevizsgált, tesztekkel igazolt hatású gyógynövény alapú hatóanyag :

• 60%-kal kevesebb szőr nő vissza
  • 60%-kal lassabb a szőr növekedése

Epilálás, gyantázás utáni erős szőrtüszőgyulladások kiváló ellenszere.

Rbkszkcs

2018. december 3.

Csak addig volt kevesebb a szőr, amíg használtam. Miután elfogyott, mintha soha nem is vettem volna meg. :D Nálam pozitívum volt, hogy puhább lett tőle a bőröm, kevesebb lett a szőr és gyengébb is, hamar beszívódik. De gyorsan fogy, elég drága és ahhoz képest sem volt nagy hatása. Használt, de nem eléggé, ennyi pénzért többet vártam. Nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

pankaland

2016. szeptember 5.

Itteni ajánlók alapján vettem meg és csodát vártam tőle. Nekem komoly gondot okoz, hogy a szőrszálak a lábamon a bőröm alá nőnek, láthatóak a fehér bőröm alatt de az epilátor képtelen kitépni mert a bőröm egy alsóbb rétegében van a szőrszál. Kozmetikusom ingyen sem vállalja a gyantát mert a gyanta sem tudja kitépni, és utána is pont olyan mint szőrtelenítés előtt a szőrszálak kb. 60-80%-a bőröm alatt marad. Ráadásul szőrtelenítés után a szőrtüszők helye begyullad és millió vöröslő pötty marad, ami nehezen múlik el, fájdalmas és nagyon csúnya. Számomra minden szőrtelenítés egy rémálom :(

Ha van 0 csillag, akkor ez a krém 0-ás. Nem csak az igaz rá, hogy teljes pénzkidobás, hanem abszolút nem tudja amit ígér.
Nálam nem vált be. Teljesen hatástalan volt a használata.

Az előírásnak megfelelően kentem a lábam bokától térdig vele szőrtelenítés után majd egy hónapig. Ugyanakkor szőrtelenítettem a térdem fölött is. Teljesen egyformán növekedett a szőr a krémmel kezelt területen, sőt még annál is több nőtt be a bőröm alá mint eddig bármikor. Lehet, hogy nem több de az biztos, hogy nem kevesebb. Nem lett kevesebb, nem lett vékonyabb és legalább ugyanannyi nőtt be a bőröm alá. Ahhoz elég drága, hogy hidratálónak használjam (ráadásul hidratálónak sem jó mert nehezen eloszlatható), ennyi pénzért márkás, finom, bio cuccot kapok ami legalább a bőrömön segít, ha már a szőrnövekedésre nem is jó. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nálam nem vált be. Teljesen hatástalan volt a használata.

Éna Bellatrix

2016. január 1.

számomra csodaszer! nagyon régóta küzdök (inzulinrezisztencia miatti*) hirsutizmussal. a legkellemetlenebb az arcomon. kb. ez az első dolog, ami tényleg csökkenti a szőrök számát és erősségét. no azért nem nullára, de néha így is bőghetnékem van, hogy "végre valami használ!" napi kétszer kenem, szőrtépés után mindenképpen. a szőrtüszőgyulladás ellen nekem nem vált be, ugyanúgy benőnek szálak, de legalább mivel eleve kevesebb nő, így a gyulladások is kevesebben vannak. lávlávláv!
* fyi: a leírásban nincs benne, de a hatóanyag a tüsző inzulinszerű növekedési faktorát kapcsolja ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

HevesPetra

2015. július 16.

Az utóbbi időben meggyűlt a bajom az epilálással. Nekem nem befelé nőtt a szőröm, ilyen gondom mióta nem használok borotvát, nincsen. A szőröm felett egy (amolyan láthatatlan) hámréteg volt, és csak külön procedúrával előbb ezt a hámot kellett egyenként eltüntetnem, hogy az epilátor boldoguljon. Nemcsak macerás volt, de volt ahol sikerült fel is sértenem a bőrt, így seb is lett belőle. Mindenféle hidratáló, bőrápoló kencével próbálkoztam, leginkább azért mert mindemellett még kórosan száraz is volt a bőröm, de semmi sem segített. Gyakorlatilag minden egyes új szőrszál ilyen módon nőtt a hám alatt. Aztán egy hónapja a dm-ben kerestem valamit a problémámra, és jobbhíjján megláttam őt, gyorsan nyomtattam hozzá kupont, így 3000 Ft körüli összegért megvettem. Azóta ahogy javasolják minden tusolás után szépen kenegetem magam, gyorsan megissza a bőröm, utána pedig megy rá a Xémose krém. És mostanra ki merem jelenteni, hogy a fenti problémám megoldódott. Emellett pedig tényleg úgy gondolom, hogy működik funkciójának megfelelően is, mivel olyan két és fél háromhetente epiláltam korábban, most meg simán kibírt a lábam egy hónapot. Nem tudom, hogy ezen a téren mennyire számít csodaszernek, de nálam ötösre vizsgázott, és biztos helye lett a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak