Eszterkrém

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gretoo, Módosítva: 2021. március 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Dezodorok

"Szuperhatásosan és teljesen természetes úton véd meg a kellemetlen testszagtól úgy, hogy enged izzadni. Alumínium sóktól mentes. Támogatja a test természetes méregtelenítő funkcióját, hiszen az izzadással nincsen probléma, mert a verejték eredendően teljesen szagtalan. Kellemetlenné akkor válik, amikor gombák és baktériumok elkezdik lebontani a benne található zsírokat, fehérjéket, mert ez okozza a kellemetlen testszagot. Ezen a problémán segít a szódabikarbóna, a keményítő és az illóolajok."

Antioxidánsok: Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.