Etat Libre d'Orange

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

RekaKrem

2019. október 3.

Nálam újravevős illat. Először sok kört kellett futnom vele, szintén a kezdeti édesség zavart, de amikor pár perc múltán előjön az a tipikus, jellemzően Eldo-s dohos pinceszag a már meglévőkhöz társulva, akkor naaagyon összeáll, és egy szellemes-ízléses, addiktív signature-gyanús tartós cuccá áll össze. A viselő számára is érezhető (a Like this-el ellentétben, amit inkább csak dicsértek rajtam, de én sajna nem éreztem/élveztem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

emb1p3

2018. április 27.

A vattacukros, karamellás popcornos kezdés után, amikor már majdnem beletörődnék abba, hogy bár nem vagyok oda a műfajért, de egész tűrhető móka ez a vidámpark, átcsap valami maró, mértéktelen és ízléstelen édességbe, gondolom erre hivatott figyelmeztetni a sugárzásveszély-jel az üvegen. Ha ragaszkodtok a vidámparkhoz, akkor inkább a Shay & Blue Salt carameljét ajánlanám, ha a halálos cukordózishoz, akkor valami 1000 Ft-os LVEB-klónt, de szerintem egyiket se nagy kár kihagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.