Etat Libre d'Orange

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2020. július 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Uniszex illat.

Illatjegyek: pacsuli, Amalfi citrom, orgona, pézsmamályva, bőr, bors, aldehidek, szilva

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bélabá

2016. február 22.

Tavasszal nagy kedvenc nálam a kicsike. Aki szereti a Si Lolita edp-t, szerintem őt is fogja. Rajtam legalábbis pont úgy és annyira borsos, mint a Lolita és én ezt nagyon élvezem. A bors csípősségét tompítja finoman a citrom és a pacsuli. A bőr és az aldehides jegyek csak könnyedséget adnak és nem elnehezítik ezt a parfümöt, így tavasszal és ősszel is bátran hordható a Sex pistols :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.