Etude House

Ár:   $8   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   160 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   $8
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A korábbi Baking Powder arclemosó új kiadása.

Mélytisztító arclemosó mely eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket a szódabikarbóna segítségével.

anna09

2018. október 5.

Jelenleg Koreában tanulok és miután elfogyott az otthonról hozott lemosóm, némi válogatás után ezt szereztem be. Nem akartam rá szuper sokat szánni, de rosszat se akartam venni, ezért az itteni leírásokat olvasgattam. A leg rosszabb vélemény az volt hgoy csikorgósra tisztít, amit nem bántam volna, így megvettem. Valóban, így is tesz, de mint mondtam ez engem egyáltalán nem zavar sőt! Egy kis borsónyi mennyiség is jó nagyre felhabzik, a kis szemcsép pedig hámlasztanak is. Néha arckefével is használom, úgy is jól teszi a dolgát és szépen tisztít. Valószínű vannak olcsóbbak vagy jobbak, de én elégedett vagyok vele, teszi amit kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

PiciBia

2018. február 12.

Ez volt az első koreai termékem és a remek tapasztalatok után kezdtem el lassan mind a 9 lépéshez szükséges termékek rendelését :D Nagyon szépen, alaposan tisztít, egyáltalán nem irritál, kellemesen felhabzik és maradéktalanul leszed mindent amit a micellás víz még otthagyott. Az utóbbi időben felhagytam a használatával, de csupán azért mert túl száraz lett a bőröm a hideg széltől (bringázás) és ez tovább szárította. Tavasszal visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Szépen eltávolít minden szennyeződést. A pórusaim is kicsit tisztábbak, de biztos van ennél jobb termék is. Az illata nekem kicsit erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

aranypáva

2017. szeptember 9.

Szuper termék!
Először mintában próbáltam, de amúgy is akartam váltani arctisztítót így megrendeltem a teljes tubust. Érezhetően eltávolít minden szennyeződést és faggyút és meglepetésemre nem szárít!
Télen és nyáron sem nyújt nehéz érzést, könnyed hab állagú lesz amikor bevizezem és lemosom vele az arcom. Nem irritál, érzékeny bőrűeknek is ajánlom.
Kevés is elég belőle és az ára is megfelelő, elégedett vagyok vele. Ha nem csábulok el másra valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Szuper termék!

v.szilvia789

2017. augusztus 14.

Ismerve az elődöt, ez elég nagy melléfogás. Szerencsére csak minta formájában volt vele dolgom, elég is. Az állaga: a korábbihoz képes krémesebb, sokkal kevesebb szemcsével, helyette van benne némi cellulóz dörzsi, de olyan kevés, hogy effektív hatása nincs. A hab krémes, használat közben kevésbé éreztem csikorgósnak, képez egy vékony réteget a bőrön, de így is nagyon szárít, vízhiányt okoz. A pórusokkal nem sok mindent csinál. Az illatát hagytam a végére, szerintem förtelmes, az előzőnek kellemes citrusos illata volt és még a sütőpor is átérződött rajta. Ennek erős, ipari citrom szaga van, már elnézést, de a wc illatosító termékeknek van ilyen szaguk. A minta több alkalomra is elég volt, kevés kell belőle. Összességében ez alapján nem venném meg. Sok jó terméke van az Etude-nek, de az arctisztítók nem az erősségeik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nika97

2017. május 20.

Én még a régi verziót használom és annyira sajnálom,hogy már csak egy nagyon pici van benne,mert ez volt a legjobb arclemosó amit csak próbáltam. Szépen és gyengéden tisztított... sajnálom,hogy ennek az új verziónak megváltoztatták az összetevő listáját, így szerintem nem fogom újra venni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

NoemiH

2017. május 5.

Nekem teljesen jó volt ez a termék. Nemtudom nyírosabb lett-e a bőröm a használatától, mivel habos arclemosó, de szerintem nem. Nemtudom megéri e koreából rendelni de lehet csak akkor tudom meg ha már elfogyott. Addig 4* mert nemtudom csodaszer-e vagy csak jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Szandus

2017. április 30.

Ez is mint az A'pieu deep clean foam nyikorgósan tisztává teszi az arcom, mintha szappannal mosna az ember arcot. Nem lesz a kedvencem. Szerintem szárít is picit és valamiért olyan érzésem van, hogy ami ilyen nyikorgósan tisztára varázsolja a bőröm az tuti nem jó neki. Ettől függetlenül nagyon jól tisztít és nem okozott irritációt, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Adél Zsanna

2017. március 15.

Mintát kaptam belőle (2őt) a Tony Moly maszkok mellé és valami fantasztikus. Egy kis minta 2 használatra volt elég de érezhetően és láthatóan tisztább volt a bőrőm tőle. El vagyok ájulva ettől a terméktől és megfogom rendelni az eladómtól ebayen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

souzanna

2017. január 25.

Legalább egy évvel ezelőtt használtam már a régebbi verzióját, akkor nem is tudom, hogy miért nem vettem újra.
Most megint borzalmas állapotát éli a bőröm, ezért meg akartam venni, de láttam, hogy már csak az új változata vásárolható meg, Így hát beszereztem.

x valóban nem olyan erőteljesen citrusos az illata, mint az elődjének, de szerintem egyáltalán nem kellemetlen vagy irritáló
x azt el kell ismernem, hogy fele annyi kis dörzsi szemcse sincs benne, mint az elődben, ezt sérelmezem
x mennyiségből nem kell több, mint a másik esetében, borsónyi mennyiségt is gyönyörűen bevonja az arcomat. Állagra krémes, de az elején a kis szemcsék még azért dörzsiznek valamennyit
x az egyetlen, ami nagyon nem tetszik, hogy tényleg halál ha a szembe vagy az orrba kerül, borzalmasan csíp

Ettől függetlenül arcmosás után a fájó aknés bőröm megnyugszik, csökkenti a gyulladást. Kifejezetten szeretem az arcmosás utáni arcom érzetét. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.