Etude House

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nezili, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

A vizes-zselés ajaktinta tökéletesen kifejezővé teszi az ajkakat mély, gazdag színével.

6 árnyalatban kapható

strauszkinga

2020. április 25.

Először a barátnőmnek rendeltem egyet, de nem érkezett meg, visszakértem a pénzemet. Nagyon mozgatta a fantáziámat, így megrendeltem újra, ezúttal magamnak. A külseje magával ragadott, a minősége csalódás volt: a legkevésbé sem tartós, és a szőlő "illata" is émelyítő. Aztán napról-napra egyre jobban megszerettem. Hogy egy olyan darab, amit bármikor felkenhetek. Akár itthonra, ajakápoló helyett. Imádom a színét. Most ott tartok, hogy az utolsó cseppeket kenem fel belőle, és nagyon szerettem! A tartóssága miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

anitaa17

2018. június 28.

Az előttem kommentelő minden szavával egyetértek, pont ma érkezett meg ugyanez a szín, bár az vicces volt, hogy a méretéhez képest jóval nagyobb csomagolásban küldték :D Engem is a cukiságával csábított el, de nem éri meg beszerezni, nekem sehogy nem néz ki felkenve és semennyire nem tartós.
1-1 csillag a csomagolásra és a szőlő illatra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

1-1 csillag a csomagolásra és a szőlő illatra :)

nezili

2018. június 15.

Na lassuk ezt a jegkrem csodat: a csomagolasa tunderi, elfer a tenyeredben, igazi taskabadobalos. Koreai minoseg abszolut: kemeny, eros muanyag, tovabba elenk, nem konnyen kopos szinek. Extracuki az egesz. Nekem a kepen az also sor kozepso van meg, amirol azt hittem, hogy egy sotetebb, malyvas szin lesz, ehelyett annal jobbat kaptam :D az en szamon tokeletesen mutat, igazi MLBB szin. Az applikatorral aranylag konnyu felvinni, az illata pedig finom szolos (?). Es akkor johetnek a negativumok, mert sajnos abbol is kijutott boven. Az elso, ami engem a legjobban zavar, hogy borzalmasan keseru. Hiaba nem nyalogatom a szamat, azert belekerul egy keves mindig sajnos. Ez eleg ironikus egyebkent egy jegkrem formaju ajaktermeknel :D aztan a tartossaga nagyon gyengusz, ami egy termeszetesebb szinnel megbocsathato, de ha elenkebb aranyalatban rendelem akkor jobban zavarna. Plane, hogy ajaktintarol van azert szo. Neha eleg csunyan kopik es megmarad egy szajkontur sav az ajkak szelein, neha viszont egesz szepen es feltunes mentesen, ez talan a mennyisegtol fugghet. Osszessegeben azt mondom, hogyha oriasi szukseged van egy ilyen irto cuki izere (mint nekem volt xd), akkor rendeld meg mert el lehet hasznalni. Viszont ha egy valoban jo ajaktermeket szeretnel, akkor ezt annyira nem ajanlom, mert ennel sokkal jobbak vannak meg akkor is, ha nem jegkrem alakuak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.