Etude House

Ár:   $6-10   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   $6-10
Kategória:   Hidratáló krémek

Nyugtató gél, ami enyhíti a száraz bőr kellemetlen feszülését. Tiszta aloe vera és baobab fa kivonatot tartalmaz, ami hosszantartó hidratálást biztosít, hogy a bőröd ragyogó és egészséges legyen.

Arcra és testre egyaránt használható.

NadjaBlue

2016. december 7.

Nappali arckrémnek vettem, korábban a Mizon csigagéljét használtam. Szépek az összetevők, az ára is kedvező. A Mizonhoz képest kevésbé hidratál, de lehet smink alá használni, nagyon gyorsan beszívódik. Zsíros arcbőrre biztos jobban be fog válni, mint az én vízhiányos bőrömre, de szerintem a nagy nyári melegben jó hasznát fogom venni, amikor tényleg csak valami nagyon könnyű gélt kíván a bőröm.
Update: Kipróbáltam epilálás után is és valóban szépen megnyugtatta a bőrt. Legutóbb pedig kicsit túlzásba vittem a testradírozást, a lábam ijesztően nézett ki, vörös volt, csípett, égetett és több helyen is "felduzzadt". Hirtelen kétségbeesve ehhez a krémhez fordultam, alaposan bekentem a bőröm és csodák csodájára pár perc alatt elmúlt az égő érzés és másnapra nyoma sem volt az előző esti duzzanatoknak. Szóval lehet arcra nem egy nagy szám és a tégelyes kiszerelése sem szerencsés, de testre szuperül bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

peto.kittus

2016. június 8.

Az egyik első és legkedvesebb aloe gélem amit valaha rendeltem és használok. Nagyon sok van benne így nagyon sokáig elé, nagyon jó az állaga, könnyű, nagyon jól hidratál és nagyon gyorsan beszívódik. Én az arcomra használom minden este egy "rétegnek" de pl a férjem kifejezetten kérni szokta hogy az Ő arcát is kenjem be ezzel. (nagyszó egy olyan férfitól aki szökőévente 2x testápolózik)
Nem okoz pattanásokat, a gyulladásokat és a hegeket segít szépen lehúzni. Viszketésre, csípésre és szőrtelenítés után is kiváló. Nagy adag csoda! Megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

dinkofanni

2016. június 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szép az összetevőlistája, nekem nem okozott semmiféle irritációt. Nagyon szépen nyugtatja a bőrt. Én főként gyantázás után szoktam használni a gyantázott területeken. Nagyon szereti a bőröm, a gyantázás utáni pirosságot hamar megszűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

csill87

2016. május 29.

Ud2.: Az utóbbi időben sajnos többször is bizonyította, hogy milyen jó bőrnyugtató, ennek ellenére mégsem fogom szerintem újravenni. Mondjuk ebben én vagyok a hibás, de az az egyetlen gondom vele, hogy eszmeletlenül utálom a tégelyes kiszerelést. Főleg egy ilyennél, ami nincs telenyomva tartósítószerrel, de azért rohadt nagy kiszerelés, és nem lenne jó, ha valami baci belekerülne. Persze tudtam én ezt előtte is, csak nem gondoltam, hogy ennyire nagyon zavarni fog. Mondjuk arra kívancsi leszek, hogy majd ha ez elfogy,és helyette keresek újat, fogok-e ilyen szép összetevőset találni....

Ud.: Öt éve nem voltam már szoliban, napozni meg utálok, mert idegesít az a tétlenség... ennek az lett az eredménye, hogy a bőröm olyan szinten hófehér, különösen a lábszáram, hogy az már bűncselekmény.... Gondoltam ha heti egyszer elmegyek, abból nem lehet baj...Egyébként régen, amikor még nem utáltam napozni, meg néha szoliba is jártam, akkor nagyon könnyen barnultam, sosem égtem le, alapvetően egy barnább típus lennék...
Most sem égtem meg, de elképesztően húzódó érzésem volt tőle mindenhol, az arcomon pedig egy kis pír is lett. DE! bekentem magam ezzel a kis cuccal, tetőtől talpig, és szuper volt, megnyugtatta a bőröm, azonnal elmúlt a feszülés :) Igazi kis gyógyír! Nekem ez a gél egy kis kincs, annyira univerzális, mindenre jó!

Nagyon szépek az összetevői és ahhoz képest nem is drága. Olyat szerettem volna, amiben nincs parfüm, és minél kevesebb benne az irritáló anyag. Meglepő egyébként hogy a legtöbb aloe verás termékbe raknak parfümöt, nem is értem....
Még újak vagyunk egymásnak, de nagyon tetszik. Irritált bőrre, szőrtelenítés után, vagy csak úgy testápolóként is szeretem felvinni az teljes bőrre. Ha megfelelő mennyiségben viszem fel, akkor nem lesz ragacsos egy kicsit sem és teljesen felszívódik. Azt biztos, hogy gyantázás után nagyon jó bőrnyugtató. Én egyébként kifejezetten az arcomra vettem, mert olvastam valahol, hogy hosszútávon használva nem alakul ki annyi szarkaláb :) na nekem sem kellett több a vásárláshoz :) Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, ha hosszabb távon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

clara12

2016. január 10.

Nagyon szeretem, már rendeltem is belőle egy újat. Barátságos összetevőlista és ár. A tégelyes kiszerelés nem a legjobb, de mivel nem arcra használom, ezért ezt el tudom neki nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.