Etude House

Ár:   $8   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   408 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: viragi, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Ár:   $8
Kiszerelés:   408 db
Kategória:   Egyéb

Ez egy sterilizált pamut termék, amely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket. Higiénikusan használható bőrápolásra, tisztításra és körömápolásra.

viragi

2019. március 20.

Napi kettőt használva belőle, több mint fél évig elég, így ár-érték arányban nem rossz (kb 5-6 ft darabja). De ami miatt nem tetszik és biztos nem veszem újra, hogy én arctisztításra használom arclemosóval és a legtöbb esetben nem tudom úgy végigtörölni vele az arcom, hogy nem válik le a vatta felső rétege és gyűrődik össze, ezáltal már a nyakam áttörlése elég macerás folyamat, a dekoltázshoz pedig már használhatatlan állapotba kerül. Egyébként puha, kellemes érzés használni, kicsit furcsa volt az alakja és úgy éreztem lehetne kicsit nagyobb is, de ez megszokható. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy kevesebb arclemosó fogy-e a használatával, mert ennyi idő után még nem látom. Mivel a szétesés a normális arclemosás folyamatát jelentősen gátolja és emeli a vérnyomásom is, sajnos nem tudok neki jobb értékelést adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.