Etude House

Ár:   $5   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   $5
Kategória:   Szépítő eszközök

Lina14

2020. június 30.

Nagyon cuki, emiatt vettem meg elsosorban. Kicst szoros, de igy legalabb tenyleg lefogja a hajakat, meg a legkissebbeket is. Egyenlotre jol birja a strapat es mosni sem nehez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Zindi

2020. június 9.

Megvettem a kínai kamut mondván mi lehet a különbség...
Múlt héten észrevettem higy kapni az eredetit a dm-ben (meg a kis medúzás szilikon izét is) gondoltam mostmár érdekel miben más.
Sokkal jobb, szélesebb, szorosabb, jobb az anyaga, igényesebben van az egész összerakva, a legkisebb babahajakat is távol tartja.
Feketében is árulhatnák mert a színezős sötétvörös hajam pillanatok alatt rózsaszínné varázsolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Megvettem a kínai kamut mondván mi lehet a különbség...

csill87

2019. február 11.

Á, ilyenem nekem is van :D Nagyon vicces, de ritkán hordom, mert engem nagyon szorít és idegesít sajnos. Amúgy tényleg nagyon puha :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

dorkaszabo14

2019. február 11.

Most is éppen rajtam van.. :) Nagyon praktikus az arcápolási rutinomhoz, jól hátrafogja a babahajakat és persze még cuki is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

sziluetta

2019. január 28.

Az olcsó veziót rendeltem, pihe-puha és cuki :3 Ezt használom arctisztításhoz és maszkokhoz.Mindog utáltam a kozmetika hajpántokat, de ez cuki, így használom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

diadempigi

2019. január 7.

Én eredetit vettem magamnak koreai eladótól, nagyon szeretem. Otthon hajpántként is használom. Anyumnak 1 dollárost kínai eladótól, de nem volt különbség, még a csomagolása is Etude House volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Lilium

2018. július 5.

Én is az eredetit rendeltem meg a bbkrem.hu-ról. Nagyon édes tasakban érkezik, olyan kis imádni való az egész! :) Picit féltem, hogy netán nagy lesz, de elég szoros, a gumi is jó minőségűnek tűnik benne. Kis pihe-puha, könnyen lehet mosni is. A postás sztori ismerős, de a családom már legalább megszokta, hogy nekem ilyen fura macskafüles mániám van. :'D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

szfrances19

2018. június 10.

Imádom! Az eredetit vettem meg, kb 1200Ft-ért ebayről, teljesen megérte! Azóta már húgomnak is rendeltem egyet. Szerintem nagyon cuki, szeretem felvenni esténként és feldobni egy arcpakolást, de van hogy egész nap ebben vagyok otthon, jó kedvem lesz tőle. A postás mondjuk furán nézett rám, mikor egyszer ebben nyitottam neki ajtót, de ez van. Ha egyszer valaha elkopna a mosásban, 110% hogy újraveszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

noriri

2018. február 6.

Olyan kár, hogy elég kozmetikai célra befogott hajpántból egy darab, mert annyi édes darab van. Ennek ellenére sem bánom, hogy éppen ezt rendeltem meg. Én is az ebay-es 1 dolláros változatot vettem meg és éppen olyan, mint a barátnőm eredetije, ő maga is tesztelte. Szuper puha és nagyon aranyos, már elég sokszor mostam ki és remekül bírja azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

nekooh

2018. január 7.

Akciósan rendeltem mert annyira aranyos volt! Könnyen mosható, a helyén marad. Viszont édesapám meg van győződve, hogy ez egy malac füle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.