Etude House

Ár:   $5   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   $5
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rafi

2022. január 16.

Az előző ezeréves oriflame-es hajpántom tönkrement, így lefutottam a dm-be és ez volt az egyetlen fajta amit árultak, 1700 forint körül vettem, amit kicsit sajnáltam érte, de utólag egyáltalán nem bánom, hogy ő jött velem haza. Elég széles és szoros ahhoz, hogy az összes babahajat hátrafogja az arcomból, de nem túl szoros, hogy nyomja a fejem (még akkor sem, ha itthon a mindennapi teendők alatt tovább van rajtam). Nagyon puha az anyaga is, ami még a sokadik mosás után is elmondható róla. Azt sajnálom, hogy a fehér szín miatt hamar elszíneződik, ellenben baromi könnyen kijön belőle minden, csak be szoktam vágni a fehér ruhák közé a mosógépbe. Amit pedig semmi más nem fog felülmúlni benne, egyszerűen irtó cuki, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

mangoBEAR

2021. november 13.

Naaagyon cukiiii. A kedvenc hajpántom 🐱☺️.
Puha és kényelmes. Sokszor egész nap rajtam van, engem egyáltalán nem szorít hosszú órák eltelte után sem (mondjuk elég kicsi a fejem 😂)
Ha koszos lesz (pl alapozótól) csak bedobom a mosógépbe és minden szennyeződés könnyen kijön belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Naaagyon cukiiii. A kedvenc hajpántom 🐱☺️.

Guppi

2021. január 31.

Dm-ben vettem. Nagyon cuki, nagyon puha az anyaga, felfogja az összes kis babahajat, csak kicsit szorosabb a kelleténél 😄 Remélem idővel nyúlik egy picit. 🙊🙉🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

mSzandika

2020. december 2.

Kis cuki hajpánt, amikor eszembe jut egyből felveszem, mert megvédem vele a hajam, amikor az arcomat ápolom, vagy sminkelek. Puha anyagból van cuki, minimálisan szorítja a fejem :D, de nem vészesen. Szerintem egyébként ez egy cica hajpánt, nem nyuszi 😅🤣.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Lina14

2020. június 30.

Nagyon cuki, emiatt vettem meg elsosorban. Kicst szoros, de igy legalabb tenyleg lefogja a hajakat, meg a legkissebbeket is. Egyenlotre jol birja a strapat es mosni sem nehez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Zindi

2020. június 9.

Megvettem a kínai kamut mondván mi lehet a különbség...
Múlt héten észrevettem higy kapni az eredetit a dm-ben (meg a kis medúzás szilikon izét is) gondoltam mostmár érdekel miben más.
Sokkal jobb, szélesebb, szorosabb, jobb az anyaga, igényesebben van az egész összerakva, a legkisebb babahajakat is távol tartja.
Feketében is árulhatnák mert a színezős sötétvörös hajam pillanatok alatt rózsaszínné varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Megvettem a kínai kamut mondván mi lehet a különbség...

csill87

2019. február 11.

Á, ilyenem nekem is van :D Nagyon vicces, de ritkán hordom, mert engem nagyon szorít és idegesít sajnos. Amúgy tényleg nagyon puha :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

dorkaszabo14

2019. február 11.

Most is éppen rajtam van.. :) Nagyon praktikus az arcápolási rutinomhoz, jól hátrafogja a babahajakat és persze még cuki is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

sziluetta

2019. január 28.

Az olcsó veziót rendeltem, pihe-puha és cuki :3 Ezt használom arctisztításhoz és maszkokhoz.Mindog utáltam a kozmetika hajpántokat, de ez cuki, így használom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

diadempigi

2019. január 7.

Én eredetit vettem magamnak koreai eladótól, nagyon szeretem. Otthon hajpántként is használom. Anyumnak 1 dollárost kínai eladótól, de nem volt különbség, még a csomagolása is Etude House volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.