Etude House

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Aranyos, medúza formájú kefe, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket, masszíroz és tisztít.

• A puha, sűrű szilikonbolyhok a tetején eltávolítják a sminket és a szennyeződéseket.
  • A nagyobb bolyhocskák az alján gyengéden masszírozzák az arcbőrt.
  • A habzó arctisztító az alsó szivacson keresztül átjutva még sűrűbb, gazdagabb habot eredményez.

1000.- Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta vagy Foxpost
Ár: 900 Ft , Eladó: lizavetta
Állapot: 1szer használt, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+915 Ft)

writa

2022. március 11.

Régóta szerettem volna valami ilyesmit, de nem sikerült a tökéleteset megtalálni elsőre. Nem habzó lemosót használok, így a szivacsos betét inkább hátány, mint előny. Viszont a szilikonbolyhok a tetején, szuperül működnek, jól lehet vele arcot mosni, de a tisztítása és a szárítása nem praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

Renapple

2022. január 17.

Valami szilikon arctisztítót kerestem, és a boltban rá esett a választásom, leginkább mert cuki, s nagyon jónak tűntek a sörtéi.
Nem az a nagyon lekerekített, kissé hegyesebb, de nem szúrós, szóval teli találat!
Nekem kell valami plussz az arctisztításhoz, ugyanis nagyon megfogott anno egy reklám "Fogat sem mosol csak a kezeddel, arcon miért tennéd?" Nos, bizonyára csak az én dilim, de azóta csak valami kiegészítővel érzem teljesnek az arctisztítást.
És ez a termék tökéletes is lehetne.
Az, hogy nem tömör, s ott az a durva fekete kitöltő szivacs szerű anyag, mindent elront!
A porszívómban van ilyen cucc, mint ez a fekete izé, légszűrő gyanánt, talán ez is az, költséghatékony ezt tenniük bele, vagy nem tudom.
Így minden használat után ki kell venni, hogy megszáradjon, higénikus maradjon. Nehéz ki-be tuszkolni, és félek, hogy elszakad a szilikon a sok tágítástól, ahogy azt a fekete vackot visszateszem. Gondoltam már rá, hogy teszek bele valami tömörebb, de puha méretazonos töltést. Lufit, valami sűrű cuccal töltve, vagy valami hasonló, lényeg, hogy egy tömör valami kitöltse. Anélkül ugyanis nem sokat ér a kis polipunk. Ami irtó cuki, nagyon jó kis puha sörtéi vannak.
Én nagyon szeretem vele az arctisztítást. Higiénikusabb, bőrkíméletesebb, mint egy kefe.
Nagyon jó, tiszta érzése van az arcomnak a használata után. Szuper.
Arcomon habosítok, s utána végigmasszírozom ezzel a kis polippal. Habosításra sem valami jó az a fekete izé, szerintem csak a tisztító pazarlása vele habosítani. A fekete izé miatt a polip másik fele sem tud érvényesülni. Én testre használom/nám a nagyobb sörtés részét, de az a fekete izét ha nem tuszkolom beljebb, akkor karcol. Nélküle meg szintén nem sokat ér..
Szóval én nagyon szeretem, cuki, számomra hasznos is. Egyetlen nagy gyengepontja a töltés. Az a fekete valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

És ez a termék tökéletes is lehetne.
Nagyon jó, tiszta érzése van az arcomnak a használata után. Szuper.

k001

2021. november 22.

Valahogy meg se fordult a fejemben, hogy ennyi pénzért nem tömör belülről. Egy kivehető szivacs van a szilikon külső alatt. Ideális bacitenyészet, ha nem veszem ki, mosom el, és szárítgatom minden alkalom után, és előtte meg tuszkolgathatom vissza. Egyelőre marad, és nem totális pénzkidobás, de 2000-t nem ér meg.
UP: két csillagot visszaadtam neki, mivel a hatásával elégedett vagyok, és a szivacs visszatuszkolgatás mégse annyira macerás, mint ahogy elsőre gondoltam. Megfelelő hatás, és egy enyhe negatívum az én rendszerem szerint pedig négy csillag. (+minden alkalommal szétröhögöm az agyam, attól amilyen képet vág, főleg, mikor még a feje tetején szárad a fekete szivacs is, de ez már igazán nem számít bele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Reddiamond

2021. szeptember 24.

Tejesen egyetértek k001-el. Ráadásul nekem kb a 3. használat után az aljánál beszakadt..így pillanatragasztóval gyógyítottam össze. Azóta kicsit karcol az a rész..így azt nem használom, csak a tetejét. Néha használom, inkább arclazító mozdulatokhoz. Csodát nem tapasztaltam vele. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Heine

2021. január 31.

A nagy tüskés részét használjátok fejbőrmasszázsra, nagyon szuperül működik samponozáskor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

luci_i

2021. január 4.

Wishről rendeltem zirka 300Ft-ért, ennyi pénzt szerintem maximálisan megér, alaposan óvatosan, sérülésmentesen lehet vele arcot tisztítani, friss érzetet ad utána. A masszírozó felét én nem használom, nekem kicsit durva, de a sűrű apró sörtés felét szeretem. Amennyiért a drogériákban vesztegetik az vicc, soha nem venném meg ennyiért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

bongi

2020. november 2.

Szerintem inkább cuki, mint hasznos. Én túlságosan keménynek érzem a sörtéit, néhányszor használtam az arcomra, de csak sanyargatás volt a bőrömnek, úgy éreztem, túl szúrós, durva mindkét fele. A leírásban elég megtévesztő a "puha szilikon bolyhocskák". Az enyém egyáltalán nem puha. Testre viszont szeretem használni zuhanyzáskor, jól radíroz. Arcra szívesebben használom az Inface szónikus arctisztítómat, az kíméletesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

TimyeK

2020. október 31.

Nagyon jó kis termék, jól felhabosítja a lemosót/tusfürdőt, szépen eltávolítja a maradék sminket/elhalt hámsejteket és utána pihe-puha a bőröm. Fogásra is szuper, nem mellesleg nagyon cuki. Én a hátamat is ezzel ,,mosatom", mert sajnos hajlamos - főleg téli időszakban - kipattisodni, de ha minden fürdésnél ezt a kis radírozós cukiságot használom, akkor nagyon szép marad a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Dorcus

2020. október 22.

Nagyjából másfél hónapja használom, minden este ezzel mosom le az arcom. Én nagyon szeretem, szuperül tisztítja a bőrt, utána tonikkal szoktam még áttörölni az arcom, és azon már nincs nyoma semminek. Viszont csak a tetejére nyomom a habos arclemosóm, és azzal megyek át az arcomon, így is teljesen jó. Másrészt pedig a szivacsot mindig kiveszem a kis gumi külsőből használat után, és csak következő este teszem vissza, használat előtt. Van mikor még így is kicsit nyirkosnak érzem a szivacs alját, a szilikon külsőben kétlem, hogy rendesen ki tud száradni. Szerintem szuper ez a kis medúza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

sannabella

2020. augusztus 25.

tényleg nagyon aranyos kis eszköz, szeretem használni. a dm-be eredetileg egy foreoért indultam, ez a kis cuki volt kitéve mellé, és mikor megláttam egymás mellett szinte gondolkodás nélkül hagytam ott a foreot. nem bántam meg. nem használom minden nap, mert nekem nem áll olyan jól a kezemre, főleg nem a szivacsra nyomom a géles habzó tisztítómat, mert veszteségesnek találom, és neheze tisztítható. VISZONT, ha normálisan megmosom az arcom ugyanazzal a lemosóval és ezzel masszírozom be legalább olyan jó a végeredmény, fellélegzik a bőr.
babaolajjal a masszírozós része szuper kellemes.
4 pontot kap azért, mert sokkal több lemosót kell használni ahhoz, hogy rendeltetésszerűen tudjam használni, és mert nehéz tisztítani. amúgy ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

babaolajjal a masszírozós része szuper kellemes.