Etude House

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Aranyos, medúza formájú kefe, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket, masszíroz és tisztít.

• A puha, sűrű szilikonbolyhok a tetején eltávolítják a sminket és a szennyeződéseket.
  • A nagyobb bolyhocskák az alján gyengéden masszírozzák az arcbőrt.
  • A habzó arctisztító az alsó szivacson keresztül átjutva még sűrűbb, gazdagabb habot eredményez.

Ár: 1300 , Eladó: lizavetta
Állapot: 1x használt, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+900 Ft)

Heine

2021. január 31.

A nagy tüskés részét használjátok fejbőrmasszázsra, nagyon szuperül működik samponozáskor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

luci_i

2021. január 4.

Wishről rendeltem zirka 300Ft-ért, ennyi pénzt szerintem maximálisan megér, alaposan óvatosan, sérülésmentesen lehet vele arcot tisztítani, friss érzetet ad utána. A masszírozó felét én nem használom, nekem kicsit durva, de a sűrű apró sörtés felét szeretem. Amennyiért a drogériákban vesztegetik az vicc, soha nem venném meg ennyiért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

bongi

2020. november 2.

Szerintem inkább cuki, mint hasznos. Én túlságosan keménynek érzem a sörtéit, néhányszor használtam az arcomra, de csak sanyargatás volt a bőrömnek, úgy éreztem, túl szúrós, durva mindkét fele. A leírásban elég megtévesztő a "puha szilikon bolyhocskák". Az enyém egyáltalán nem puha. Testre viszont szeretem használni zuhanyzáskor, jól radíroz. Arcra szívesebben használom az Inface szónikus arctisztítómat, az kíméletesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

TimyeK

2020. október 31.

Nagyon jó kis termék, jól felhabosítja a lemosót/tusfürdőt, szépen eltávolítja a maradék sminket/elhalt hámsejteket és utána pihe-puha a bőröm. Fogásra is szuper, nem mellesleg nagyon cuki. Én a hátamat is ezzel ,,mosatom", mert sajnos hajlamos - főleg téli időszakban - kipattisodni, de ha minden fürdésnél ezt a kis radírozós cukiságot használom, akkor nagyon szép marad a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Dorcus

2020. október 22.

Nagyjából másfél hónapja használom, minden este ezzel mosom le az arcom. Én nagyon szeretem, szuperül tisztítja a bőrt, utána tonikkal szoktam még áttörölni az arcom, és azon már nincs nyoma semminek. Viszont csak a tetejére nyomom a habos arclemosóm, és azzal megyek át az arcomon, így is teljesen jó. Másrészt pedig a szivacsot mindig kiveszem a kis gumi külsőből használat után, és csak következő este teszem vissza, használat előtt. Van mikor még így is kicsit nyirkosnak érzem a szivacs alját, a szilikon külsőben kétlem, hogy rendesen ki tud száradni. Szerintem szuper ez a kis medúza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

sannabella

2020. augusztus 25.

tényleg nagyon aranyos kis eszköz, szeretem használni. a dm-be eredetileg egy foreoért indultam, ez a kis cuki volt kitéve mellé, és mikor megláttam egymás mellett szinte gondolkodás nélkül hagytam ott a foreot. nem bántam meg. nem használom minden nap, mert nekem nem áll olyan jól a kezemre, főleg nem a szivacsra nyomom a géles habzó tisztítómat, mert veszteségesnek találom, és neheze tisztítható. VISZONT, ha normálisan megmosom az arcom ugyanazzal a lemosóval és ezzel masszírozom be legalább olyan jó a végeredmény, fellélegzik a bőr.
babaolajjal a masszírozós része szuper kellemes.
4 pontot kap azért, mert sokkal több lemosót kell használni ahhoz, hogy rendeltetésszerűen tudjam használni, és mert nehéz tisztítani. amúgy ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

babaolajjal a masszírozós része szuper kellemes.

Harmat

2020. július 23.

Extra cuki és szuper! Szépen tisztítja a pórusokat, egyenletes, sima bőrfelszínt hagy maga után. A szérumomat csak úgy szippantotta be az arcom. Nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Jujuci

2020. július 23.

Nyilván azért vettem meg, mert tök cuki.. :D Aztán jött a kellemes meglepetés, még jó is! Gél állagú arclemosóval használom, nagyon kellemes érzés ezzel átmasszírozgatni az arcomat.:) Extra tisztának érzem utána, szinte érzem lélegezni. Elsőre sokalltam az árát, viszont így utólag újra megvenném, hogy tudom hogy milyen hasznos medúza:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Liara0826

2020. július 20.

Régóta szerettem volna egy ilyen szilikon sörtés arctisztítót kedvező áron és nagyon megörültem mikor ezt megláttam a DM-ben. Ott kb 2000 Ft, vagy egy picit több. Tényleg nagyon cuki ahogy kinéz és nagyon jól kézre áll, könnyű használni. Én habot használok arctisztításra, de csak a tetejére szoktam nyomni és úgy tisztítani a bőröm. Nekem kicsit erősnek tűnik, úgy is hogy alig nyomom rá, nagyon érzékeny bőröm van (de problémás is), ezért a konjac szivacsom valahogy jobban bejött de ezt is szeretem használni. A benne lévő szivacs nekem is furcsa volt eleinte, de már hozzá szoktam.
Egy próbát megér, de érzékeny bőrre talán a konjac szivacs jobb.

Update:
Kb 1 hónapja használom minden este és nagyon jó érzés utána. Volt pár nap mikor nem tudtam használni és éreztem hogy kezdenek eltömődni a pórusaim, nem olyan tiszta a bőröm. Pozitívan csalódtam benne, szerintem nagyon hasznos. A masszázs fejét még mindig nem tudom hogy és mivel kell használni de majd rájövök. :D
(Múltkor ugyan ilyet csak más színben láttam egy Yoyoso üzletben de sokkal olcsóbban, talán 1300 Ft-ért. Amelyik városban van ilyen üzlet szerintem érdemes ott megnézni előbb.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Egy próbát megér, de érzékeny bőrre talán a konjac szivacs jobb.

Update:

Isabell

2020. július 10.

Az utolsó darabot hoztam el belőle 1 héttel ezelőtt és idáig szuper! :) Esténként használom, nagyon szeretem :)) Szerintem megéri rá beruházni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.