Etude House

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Aranyos, medúza formájú kefe, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket, masszíroz és tisztít.

• A puha, sűrű szilikonbolyhok a tetején eltávolítják a sminket és a szennyeződéseket.
  • A nagyobb bolyhocskák az alján gyengéden masszírozzák az arcbőrt.
  • A habzó arctisztító az alsó szivacson keresztül átjutva még sűrűbb, gazdagabb habot eredményez.

Isabell

2020. július 10.

Az utolsó darabot hoztam el belőle 1 héttel ezelőtt és idáig szuper! :) Esténként használom, nagyon szeretem :)) Szerintem megéri rá beruházni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Zsofi321

2020. július 5.

Az itteni pozitív vélemények miatt mertem megvenni. :) Nagyon szuper kis tisztító, én esténként szoktam használni a lemosómmal. Nagyon kellemesen át tudom vele radírozni a bőrömet anélkül, hogy kipirosodna, kiszáradna. Alapvetően zsíros a bőröm, így nekem esténként kifejezetten nagyon kellemes.
Az árát sokallom, de jó minőségű, így szerintem sokáig bírja majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Az árát sokallom, de jó minőségű, így szerintem sokáig bírja majd. :)

Lina14

2020. június 30.

En kifejezetten a feje tetejet hasznalom, smink leszedse utan, artisztitashoz. Szepen atmasszirozza a bort, remek alapot kepez a tonernek. Nagyon cuki, nyilvan ez az elsodleges szex appelje. Nekem a benne levo szivacs kicsit furcsa alaku, majd meg megprobalom kicsit megmozgatni benne, hatha cask el van fordulva. Az anyaga jo minosegu szilikon, tartosnak tunik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Liara0826

2020. június 23.

Régóta szerettem volna egy ilyen szilikon sörtés arctisztítót kedvező áron és nagyon megörültem mikor ezt megláttam a DM-ben. Ott kb 2000 Ft, vagy egy picit több. Tényleg nagyon cuki ahogy kinéz és nagyon jól kézre áll, könnyű használni. Én habot használok arctisztításra, de csak a tetejére szoktam nyomni és úgy tisztítani a bőröm. Nekem kicsit erősnek tűnik, úgy is hogy alig nyomom rá, nagyon érzékeny bőröm van (de problémás is), ezért a konjac szivacsom valahogy jobban bejött de ezt is szeretem használni. A benne lévő szivacs nekem is furcsa volt eleinte, de már hozzá szoktam.
Egy próbát megér, de érzékeny bőrre talán a konjac szivacs jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Egy próbát megér, de érzékeny bőrre talán a konjac szivacs jobb.

Gica81

2020. június 22.

Olyan jó, hogy már a DM-ben is kapható :-) Annyira kis cuki a formája és nagyon egyszerű a használata is. Nekem nagyon megtetszett, szeretem használni. Viszont azt sajnálom, hogy a benne lévő szivacsot nem lehet benne cserélni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Sziporka88

2020. június 7.

Már a DM-ben is kapható. Nekem nagyon bejön a kialakítása. Jól habzik a szivacsban az arctisztító. Finoman tisztítja a bőrt. A ccsomagolása pedig nagyon cuki! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

ReiHUN

2019. május 17.

Nekem nem igazán habosítja az arctisztítót, nem tudom, a többiek hogyan csinálják, és a szivacs is zavaró, hogy ha nem veszem ki, nem akar normálisan megszáradni. Viszont nem akarom minden alkalommal ki-be rakosgatni, annyira azért nem egyszerű mutatvány. De jó, ha benne van, mert tartást ad a szilikonnak, viszont ha a masszírozó oldalt használom a nagyobb gümőkkel, akkor a szivacsot kicsit bentebb kell nyomnom, mert lesúrolja az arcom és az fáj. De legalább alaposan masszíroz és jól tisztít, finom kis puha sörtéi vannak, szerintem elég gyengéd és elég hatékony is. A szivacs miatt vannak kicsit ellenérzéseim, tényleg fogalmam sincs nekem miért nem habosít, plusz elég kellemetlen a higiénikus száradás biztosítása is, ezért általában csak a "felszínét" szoktam igénybe venni. Amúgy jó kis kézreálló tisztító, egyszer meg lehet venni, utána már nem fog fájni az ár. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

diadempigi

2019. január 6.

Nagyon praktikus termék, kevés arctisztítót is jól habosit, kellemesen masszíroz. Könnyen tisztítható. A cukisága miatt rendeltem magamnak, még ránézni is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

NickyFerrum

2018. június 19.

A mindennapi arctisztításhoz szerintem szuper jó kis kiegészítő. Szép simává tudom vele radírozni az arcom és könnyebben le tudom vele szedni a napi sminket. További előnye, hogy vele sokkal jobban habzik az arctisztító gélem, így abból sem kell olyan sokat használnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Nikolaj

2018. január 10.

Imádom! Engem megvett kilóra az édes mosolyával. :D Napvégén sminkeltávolítás során használom a benton arclemosóhabbal. Nagyon gyengéden masszírozza bőrt, de mégis hatékonyan tisztít. Nagyon sűrű habot képez kis mennyiségű arclemosóból. Nagyon kellemes. Minden használat után kiöblítem a szivacsot és hagyom megszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.