Etude House

Ár:   $22.80   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2017. február 8.

Ár:   $22.80
Kiszerelés:   9 x 1 g

Matt és gyöngyházas, egymáshoz tökéletesen passzoló színeket tartalmazó paletta.

2 változatban kapható: #PK001 Lovely Skull és #PK002 Punky Skull

yokkoa

2017. február 10.

A 001-es (Lovely Skull) paletta van meg (képen a felső), ezt ajánlják inkább hétköznapi viseletként (a másikat meg partyra). Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem reális az ára is. A középső, pink színről azt hittem, hozzá sem fogok nyúlni, aztán tessék! Tök jól passzol a kreolos bőrszínemhez, meg a sötét szemeimhez. (Inkább az alatta lévő, tégla'vörös', terrakottás színt kerülöm.) Az összes többi szín szuper: 4 csillámos (felső sor, plusz középső sor jobb szélső), 5 matt. Főleg a sötétebbek a jól pigmentáltak, a világosabbakat építgetni kell, de azok is jól mutatnak. Tartós, estig bírja, nem gyűrődik, csúszik fel nap végére, az amúgy rejtett szemhéjamon. Szerintem ezzel is lehet bulisabb sminket is készíteni. A 9 szín szerintem pont ideális: nem túlságosan nagy választék, de azért lehet variálni bőven. Egyedül a felső sor, bal szélsővel nem nagyon tudok mit kezdeni: alig kétszer próbáltam és már össze is tömörödött. Nagydarabos-csillámos és sehogy nem marad a helyén, mi több, véletlenül sem oda kerül, ahová az ember szánná ecsettel, bármivel. A többi "csodaszer" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.