Etude House

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 28.

Ár:   $6
Kiszerelés:   0,5 g

Géles állagú sminkceruza, mely szemre, szájra és arcra is használható

50 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

XiaMengTing

2016. október 21.

A 27-es és a 43-as színt vettem meg. Mindkettőt a szemhéjamra használom, és nagyon bevált. A színek gyönyörűek és nagyon tartósak, ugyanakkor lemosni sem volt nehéz. A mérete miatt inkább csak akkor használom, ha tudom, hogy a nap folyamán fel kell frissítenem a sminkem, de a táskámban nincs elég hely. A minőségük sem egyforma sajnos, vannak amik alig fognak.
UPDATE: vettem még kettőt, az egyik a 42-es szín (ha jól emlékszem), egy gyönyörű matt mogyorószín, ezt is a szememre használom és nagyon bevált. Tartós, pigmentált és nem maszatolódik. A másik a 8-as szín, ami matt bőrszín, a vízvonalamra akartam használni, de nem igazán marad meg ott. Korrektornak is javasolják, úgy nem lenne gond a pigmentáltsággal, csak a színe nem igazán passzol. Marad a 4*, mert a minőségük nem egyforma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Én szeretem nagyon. Sokféle színben kapható és könnyen felvihető. Egy fehér csillogós és egy rózsaszín csillogósom van és imádom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

BloodEve

2016. április 15.

Nagyon istenítik, nem értem... "a nesze semmi, fogd meg jól kategória", egy világos rózsaszínt vettem high lighterként, nulla pigmentáció, az essence krémes jumbó ceruza is jobban teljesített ennél, legalább az befogta a szemhéjamat.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

wishes

2015. április 30.

Lisa Eldrige szó szerint behúzott a csőbe, mert olyan pompásan mutatott a koreai kozmetikumos videójában ennek a ceruzának a pink verziója a száján, hogy le se tudtam róla venni a szemem, na meg aztán úgyis olyan rég rendeltem ebayről (hiába no, a költözés nem olcsó mulatság), hogy muszáj volt meglepnem magam egy korallos színnel, szám szerint a 15-össel.
Szemen: NAY, és nem a szín miatt, hanem mert alig színez. Szájon: so-so, mert nem terül valami túl egyenletesen és minden apró hibát kiemel... Arcon: meglepően jó, de elég necces egy 3 mm átmerőjű ceruzával pirosítani, szóval ez nem menti meg a lepontozástól sajnos.
Lehet a többi szín jobb, de ezt nem ajánlom... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Lehet a többi szín jobb, de ezt nem ajánlom... :(