Etude House

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $26
Kiszerelés:   10 x 0,9 g

Levendula földek ihlette szemhéjpaletta 10 különböző színnel.

Soraya

2020. január 16.

Krémes állagúak és elég jól pigmentáltak a színek. A matt árnyalatok különösen tartósak. Sajnos a csillámos festékek felvitelkor kissé peregnek. A sötétebb árnyalatok és a világosabb csillámosak jobban kihasználhatók, viszont éppen a friss levendula árnyalat túl pirosas beütésű, ezért azt nem használom. Összességében jó minőségű, igényes kivitelezésű termék, nagyon szép csomagolással és ötletes színelnevezésekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.