Etude House

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: michini, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $20

10 részes szemhéjpúder-paletta mély, gazdag borszínekkel.

Maknae

2019. december 29.

Összességében jó kis paletta, de hiányolok belőle egy világosabb, matt bordó színt. Ugyanis az említett árnyalat csak csillámos formában van jelen, ráadásul kicsit rózsaszínesebb is a kelleténél, így a "burgundy vibe", amit el akartam érni vele, máshogy alakult, mint terveztem. A barna púderekkel teljesen jó kis természetes sminket össze lehet hozni. Az arany csillámok is szépek, de mindenképp ujjal kell felvinni őket. Semmi sem porzik, minden szépen a helyén marad. Ár-érték aránya jó, de kicsit többféle vörösbor árnyalat lehetne benne, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Vanília

2018. szeptember 5.

Etude House ismét nem okozott csalódást. Nekem a kávés paletta van meg, ami #in the Cafe néven fut és egyszerűen beleszerettem:) - élmény használni. A kiszerelés gyönyörű, a kávés színek természetesek, gyönyörűen kombinálhatók és a világos bőrszínemhez pont elég erősek és elég visszafogottak. A felvitele egyszerű, nem pereg le, nem "poroz", és tartósan a szemhéjamon marad, csak áradozni tudok róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Glyceryl Caprylate, Isostearyl Neopentanoate, Methicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Triethylhexanoin
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Iron Oxides, Iron Oxides, Zinc Stearate, Ultramarines, Red 7 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.