Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3, 5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Kiszerelés:   3, 5 g
Kategória:   Sminkek szájra

2014-es nyári limitált kiadás

Az Etude House Princess Happy Ending trendkiadás része, melyben Disney hercegnők sminkkészleteit keltették életre. Hosszantartó, hidratáló rúzsok.

2 árnyalatban kapható: Snow White és Belle

Kiszerelés: 3,5 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

olin

2014. szeptember 30.

Imádom őket! Szerencsére mindkettőt sikerült beszereznem, a Hófehérke mostanra már majdnem mindenhol out of stock...

Hozzátartozik, én nem vagyok kifejezetten rúzsmániás, inkább az ajakcerkákat/tinkákat preferálom, amiket egyszerű felvinni és/vagy hosszan fenn maradnak. De miután a fél beautyblog-világ meg volt őrülve ezektől a rúzsoktól (és nem csak Disney kontextus miatt), engem is elkapott a láz, és egyáltalán nem bánom...

A varázslat már a csomagolással elkezdődik :) Szép és igényes, mégis játékosan lánykás, ahogy az Etude-től ezt megszokhatta az ember.

Na de a rúzs maga! Hát az egy csoda. Olyan könnyed mint egy szájfény, és hihetetlenül pigmentált, és még hidratálja is az ajkakat. Tartóssága kb 3-4 óra, és ami a legjobb: ezután is hagy bőven színt az ajkakon, akár egy ajaktinta. Így még ha csak egy kis Labellot is dob fölé az ember mondjuk ebéd után, akkor is makulátlan. <3
A piros kicsit narancsos, nem hideg tónusú, de pont ezért szerintem minden évszakban használható. A lila pedig inkább "berry-red", elsősorban az őszi és a téli időszakra lesz tökéletes.

Mindenképpen ajánlom ezeket a kis csodaszereket, aki még elkap belőlük párat itt-ott, érdemes beruházni rájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

svivko

2014. szeptember 29.

Gyönyörű! Kívül-belül.
A liláspink árnyalatú Purple Rose-t birtoklom, avagy Belle-t. Csomagolása masszív műanyag tok, arany feliratokkal, nonfiguratívekkel.
A színe csalóka, én sokkal lilásabbra számítottam, igyekeztem a sminkemben színhű képeket készíteni róla, azt hiszem sikerült.
Felvíve krémes állagú, mégis könnyed, pigmentáltsága kiváló egy rétegben is, kettővel sötétebb lesz az árnyalat.
Aki sötétebb, ápoló rúzsokat keres télre, ezek tökéletes darabok lehetnek.
Sajnos csak egy Hófehérke piros, és egy Belle lila van a trendkiadásban, de több hercegnő sminkkészletét hívták életre; Jázmin, Csipkerózsika is a megtiszteltek között van. Csak nekik nincs rúzsuk. :) (lakkok, pírek, krémes szemhéjfestékek, BB krém, és spirál van még) A csomagolásuk pedig cuki könyvecske, kivéve a rúzsnak... :)
Ezzel a termékkel végérvényesen is megszerettem Etudeéket.
2600 Ft-ért vettem Ebayen.
Link itt: http://www.ebay.com/itm/Etude-House-Princess-Happy-Ending-Lipsticks-3-5g-Choose-One-/161418268911?pt=US_Makeup_Lips&var=&hash=item25954750ef

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Gyönyörű! Kívül-belül.
Aki sötétebb, ápoló rúzsokat keres télre, ezek tökéletes darabok lehetnek.
Ezzel a termékkel végérvényesen is megszerettem Etudeéket.
2600 Ft-ért vettem Ebayen.