Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. február 5.

Kiszerelés:   25 ml és 125 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Mélytisztító lemosó levendulaolajjal.

Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Triethylhexanoin, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Isostearic Acid
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum/Fragrance

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

További info az összetevőről a KM-blogon >>