Etude House

Ár:   $10 és $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   80 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   $10 és $16
Kiszerelés:   80 ml és 180 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony irritációjú, enyhén savas tonik, mely hűsíti és megnyugtatja a külső stimuláció következtében felhevült, irritált bőrt. Panthensoside™-ot (panthenol + madecassoside) tartalmaz, és 97%-ban természetes összetevőkből áll.

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

melanie500

2019. november 28.

Lehet jobb lett volna, ha érzékeny bőrrel születek és akkor nekem is bevált volna. Ez is miteszereket okoz, amik azért kinyomhatóak, de vannak tőle dudijaim is, amik viszont nem annyira, de legalább maguktol elmúlnak. Ezek másnak lehet nem fájnának, de én pont az egyenetlen bőrképemen szeretnék változtatni. Komolyan nincs érzékeny, vagy különösebben problémás bőröm, de az Etude House Soon Jung termékcsalád eddig próbált darabjai mégis tönkre vágták az arcom. Kár, hogy nem jövök rá, melyik összetevőt nem szereti a bőröm az ebben a termékcsaládban megtalálható összetevők közül. Viszont irritációt nem tapasztaltam olyan értelemben, hogy csípne, égetne. A csomagolása tetszik, az összetevőlista pazar, az állaga pont jó. A bőrömet meg kidobom a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

hreka99

2019. november 11.

Érzékeny, pattanásos bőrre sztem tökéletes, egyáltalán nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Érzékeny, pattanásos bőrre sztem tökéletes, egyáltalán nem irritálja a bőröm.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: átlátszó, műanyag flakon, önthető
Állag: színtelen, szagtalan, víz állagú folyadék
Hatás: Nyáron szerette a bőröm, mert könnyed volt, mégis adott hidratáltságot, így télen viszont muszáj rétegezzem. Télre biztos, hogy nem veszem újra, nyáron meg... Nálam a tonik is olyan, mint a fényvédő, 2x még nem használtam ugyanazt :) Szeretem kipróbálni az újdonságokat.
Ettől függetlenül 5*, mivel teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: átlátszó, műanyag flakon, önthető
Állag: színtelen, szagtalan, víz állagú folyadék
Ettől függetlenül 5*, mivel teljesíti, amit ígér.

vador

2019. július 2.

A 15 milliliteres kiszereléshez volt szerencsém, végig elégedett voltam vele. Kicsit lutri számomra minden ilyen növényi kivonatokkal operáló termék (azaz kb. az összes koreai kozmetikum...), de sosem tapasztaltam irritációt. Hámlasztó előtt használtam, illetve amikor olyan meleg lett, hogy minden más elviselhetetlenül nehéz érzetű volt, egész szépen hidratált magában is.
Egyedüli fájdalmam az ára, sajnos nehezen felejtem a Garnier hasonló tudású, 200 ml/~1000 Ft-os tonikját, de azt már nem gyártják, ezt meg igen, szóval amíg nem történik valamiféle kozmetikai forradalom drogériás vonalon, elfogadom, hogy olcsóbban nemigen jut az ember épkézláb tonikhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

hallo8x

2019. június 25.

Ár érték arányban teljesen jó. Nyáron szeretem használni mert könnyű és nem pattogzik ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

kicsitortaszelet

2019. június 5.

- Csomagolás: Nagyon egyszerű, letisztult, semmi felesleges nincs rajta. Könnyű műanyag flakonban van, kupakja tekerős, de jól zárható.
- Állag: Átlátszó, illatmentes, vízszerű folyadék, így nagyon könnyen terül. Igaz, vizes állaga miatt sokszor többet öntöttem a kelleténél.
- Hatás: Egy egyszerű rövid INCI-jű tonert kerestem, ami szépen megágyaz a rutinom nagyágyúinak. Tette a dolgát: picit hidratál, de a legfontosabb, hogy nagyon szépen együtt tudott mindennel működni, akárhogy is variáltam a rutinomat. Remekül tudtam vele minimálrutint kívánó nyárestéken 7skinezni.
- Ár - érték arány: Meglepetést nem okozott, azt kaptam tőle amit megígért, se többet, se kevesebbet. Abszolút megéri az árát, nagyszerű volt használni, kipróbálásra mindenképp érdemes darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Hiriel

2019. március 17.

Nagyon szeretem ezt a tonert, a COSRX aha/bha tonerével felváltva használom, előbbit reggel, ezt pedig éjszaka (ilyenkor használok utána aktív hatóanyagokat pl. C-vitamint), és tökéletesen teszi a dolgát. Gyengéd, szépen hidratál, és utána puha lesz a bőröm. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

diadempigi

2019. január 6.

Lassan 1,5 éve napi szinten használom. Más termékeket is kipróbáltam, de ez a toner viszi a prímet. Nem irritál, puhává, hidratáltá teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

pniki93

2019. január 3.

Nagyon tetszik, szívesen nyúlok érte reggelente arcmosás után. Tenyerembe öntök egy kis mennyiséget és azt tapogatom a bőrömbe. Tényleg nyugtat, hidratál, tetszik az 5.5-ös pH érték és előkészíti a bőrt a többi termékhez. Ha elfogy a Benton lotion-öm, ennek a termékcsaládnak az emulzióját fogom megrendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

anneshirley

2018. december 26.

Teljesen jó kis tonik, nyugtat, ápol, kicsit hidratál, és az alacsony pH-nak köszönhetően hámlasztó- és C-vitamin-kompatibilis. Ennyit is vártam tőle, és nem többet. Az állaga vízszerű, színtelen, szagtalan, pikk-pakk beszívódik. Olcsó és nagy mennyiség, pedig nekem a kisebbik kiszerelés van meg. Érdekes módon az első néhány alkalommal kicsit irritálta a bőrömet, és majdnem kukalakó lett belőle, de azóta nagyon összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Polyglycerin-3
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak