Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $10 és $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   80 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   $10 és $16
Kiszerelés:   80 ml és 180 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony irritációjú, enyhén savas tonik, mely hűsíti és megnyugtatja a külső stimuláció következtében felhevült, irritált bőrt. Panthensoside™-ot (panthenol + madecassoside) tartalmaz, és 97%-ban természetes összetevőkből áll.

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

kicsitortaszelet

2019. június 5.

- Csomagolás: Nagyon egyszerű, letisztult, semmi felesleges nincs rajta. Könnyű műanyag flakonban van, kupakja tekerős, de jól zárható.
- Állag: Átlátszó, illatmentes, vízszerű folyadék, így nagyon könnyen terül. Igaz, vizes állaga miatt sokszor többet öntöttem a kelleténél.
- Hatás: Egy egyszerű rövid INCI-jű tonert kerestem, ami szépen megágyaz a rutinom nagyágyúinak. Tette a dolgát: picit hidratál, de a legfontosabb, hogy nagyon szépen együtt tudott mindennel működni, akárhogy is variáltam a rutinomat. Remekül tudtam vele minimálrutint kívánó nyárestéken 7skinezni.
- Ár - érték arány: Meglepetést nem okozott, azt kaptam tőle amit megígért, se többet, se kevesebbet. Abszolút megéri az árát, nagyszerű volt használni, kipróbálásra mindenképp érdemes darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Stanczi

2019. május 19.

Egy "mindenmentes" tonert akartam a rutinomba, ez pedig egy végtelenül egyszerű mégis remek tonik. Hidratál, puhává teszi a bőrt arcmosás után, pikpak beszívódik miután felpaskolom, nincs semmi illata, nem irritál, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Hiriel

2019. március 17.

Nagyon szeretem ezt a tonert, a COSRX aha/bha tonerével felváltva használom, előbbit reggel, ezt pedig éjszaka (ilyenkor használok utána aktív hatóanyagokat pl. C-vitamint), és tökéletesen teszi a dolgát. Gyengéd, szépen hidratál, és utána puha lesz a bőröm. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

diadempigi

2019. január 6.

Lassan 1,5 éve napi szinten használom. Más termékeket is kipróbáltam, de ez a toner viszi a prímet. Nem irritál, puhává, hidratáltá teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

pniki93

2019. január 3.

Nagyon tetszik, szívesen nyúlok érte reggelente arcmosás után. Tenyerembe öntök egy kis mennyiséget és azt tapogatom a bőrömbe. Tényleg nyugtat, hidratál, tetszik az 5.5-ös pH érték és előkészíti a bőrt a többi termékhez. Ha elfogy a Benton lotion-öm, ennek a termékcsaládnak az emulzióját fogom megrendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

anneshirley

2018. december 26.

Teljesen jó kis tonik, nyugtat, ápol, kicsit hidratál, és az alacsony pH-nak köszönhetően hámlasztó- és C-vitamin-kompatibilis. Ennyit is vártam tőle, és nem többet. Az állaga vízszerű, színtelen, szagtalan, pikk-pakk beszívódik. Olcsó és nagy mennyiség, pedig nekem a kisebbik kiszerelés van meg. Érdekes módon az első néhány alkalommal kicsit irritálta a bőrömet, és majdnem kukalakó lett belőle, de azóta nagyon összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

kkitti1986

2018. december 26.

Kellemes toner,nem irritàl,könnyen beszivodik,szeretem,ajánlom az érzékeny bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Michelanghela

2018. augusztus 10.

Egyszerűen imádom! Első koreai tonikom, és egyre jobban szeretem. első héten, kicsit ez is irritálta, vagy legalábbis nem nyugtatta meg az akkor mindenre kipirosodó, viszkető, égő rosaceás bőrömet, azóta összebarátkoztunk, és most már nem tudnám kihagyni az egyik kedvenc lépésem a rutinomban. Tényleg nyugtat, tényleg hidratál, merem ajánlani túlérzékeny bőrre! A kiszerelés óriási, legalább 3 hónapja használom, nyaralni is vittem, és csak kb. 15-20 ml fogyott belőle. A tenyerembe szoktam önteni, és beleütögetem finoman az arcomba, egész tenyérrel. A youtube-on találtam videót, hogy hogyan kel alkalmazni, mert fogalmam sem volt... mondjuk ő itt a 7skin rutint mutatja be, de ez lényegtelen: https://www.youtube.com/watch?v=l0gIGokAFYU
Megrendeltem az emulziót is, de abból már picit kisebbet, mert óriási ez a mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Dana1983

2018. július 26.

Nagy reményeket fűzök ehhez a termékcsaládhoz, mert az én arcbőröm annyira érzékeny, hogy még a víztől is piros lesz. Mintacsomagban rendeltem meg ezt, az emulziót, a krémet és a cicakrémet :-). A nyugtatás és a hidratálás lenne a cél, már letettem a nagyon szimpatikus koreai rétegzős arcápolásról, mert csak pattanásos leszek tőle. Már úton van a lemosójuk is, meg (a fényvédőjüket leszámítva) van valami gél-krémjük is, lehet azt is kipróbálom.
Na szóval, nekem ez a tonik is egy picit irritálja a bőröm, bár messze a legkíméletesebb hidratáló termék, amit eddig próbáltam. Felkenés után fél óráig ragacsos réteg marad az arcomon, de utána ez eltűnik. Pattanást nem okozott. A hidratáló hatása nem elég, de ezen nincs is mit csodálkozni mert elvileg erre még kéne kenni ezt-azt. De én kimondottan olyan terméket keresek, ami önmagában is megfelelően hidratál. És nem irritál egyáltalán. Hát, mivel ez egy 5.5-ös ph értékű tonik és még ez is irritálja a bőröm, ezért sok szerencsét magamnak. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

matekinga

2018. május 14.

Imádom, imádom, imádom! A legjobb tonerem. 7 skin-re is alkalmas, meg csak úgy magába is, hidratál, és olyan jó érzés a bőrömnek. Ha véletlenül kimarad, egyből meglátszik, érzem is, hogy valami nem oké. Nagyon szép összetevőkkel rendelkezik, egyből viszi le a gyulladásokat, a család többi tagja is hasznos társam lett. Ár-érték arányban eddig verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Polyglycerin-3
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak