Etude House

Ár:   $21.60   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   $21.60
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szórófejes tonik hidratáló és nyugtató hatással, száraz és érzékeny bőrre.

Emiii

2017. december 10.

Az első olyan koreai toner, amit utáltam használni. Szerencsére csak mini, 20 ml-es kiszerelésben volt meg (de legalább tök jó szórófejes flakonban volt, így azt másra is fel tudom használni). Fura „vizes föld” illata volt, bár ez nem zavart, de az már annál inkább, hogy nem nagyon akart beivódni a bőrbe és rétegezni is alig lehetett rá, mert jóformán lecsúszott róla minden. Egyedül hámlasztás után volt az, hogy magába szippantotta a bőröm, de hát minden nap nem hámlaszt az ember lánya, különben nem marad bőr a képén…
A három csillagot a flakon miatt kapja és azért, mert az emulsion még ennél is rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

v.szilvia789

2017. július 2.

Trial kit-ben volt, nem rossz tonik. Nem irritált, van nyugtató hatása, teljesen illatmentes, nem ragad. Nekem zsíros bőrrel a tisztító hatása kicsit kevés volt, igaz nem is az én bőrtípusomra lett kitalálva.Az összetevő lista gyönyörű, érzékeny bőrűeknek kiváló lehet. A fújós kivitel is nagyon praktikus, volt hogy csak simán felfújtam mint arcpermetet az esti rutin elején.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Prunus Mume Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Glycereth-26, Butylene Glycol

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.