Eucerin

Ár:   2240 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Eucerin érzékeny bőrre készült golyós dezodora mentes az alumíniumtól, alkoholtól, színezőanyagoktól és a parabénektől.

A gyengéd formulát még a legérzékenyebb bőr is jól tolerálja, és azok is használhatják, akik dezodor intoleranciától vagy atópiás dermatitisztől szenvednek. Közvetlenül borotválás vagy szőrtelenítés után is használható, és bizonyítottan legalább 24 órán át véd a testszag ellen.

A finom, gyengéd illatú dezodor a frissesség és a biztos védelem érzetét nyújtja.

orsid

2019. március 20.

Ezmiez?mert,hogy nem izzadasgatlo,az tuti.szaglik tole az ember fel ora utan,egesz napos hasznalatrol inkabb ne is beszeljunk.nem irrital,de ennyi penzert oriasi csalodas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Vera9115

2018. december 17.

Hatalmas csalòdàs volt!

Az első hasznàlatnàl mèg elment,de aztàn a folyamatos ùjrakenegetès sem segìtett!
Lassan szàrad, ès a felvitele utàn 1òràval màr büdös voltam tőle! (Tèlen!)

Fèl èvvel kèsőbb ùjrapròbàltam,ès akkor sem vàlt be! Tiszta pènzkidobàs volt! Pròbàltam szeretni,mert a kèzkrèmjüket imàdom, eltünteti az ekcèmàm is,de ez valami borzalom! 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Hatalmas csalòdàs volt!

Lassan szàrad, ès a felvitele utàn 1òràval màr büdös voltam tőle! (Tèlen!)

KlaudiaZs

2018. augusztus 20.

Nem hiszem el, hogy ez rajtam ennyire nem működik. Még tavasszal vettem, hőség se volt, és már akkor nem csinált semmit, nemhogy ebben a hőségben. Vagyis de, csinált valamit, méghozzá iszonyatos büdöset. Nem akartam elhinni, hogy ez a ludas, mert mi az, hogy egy deo az izzadságszagot megspékelje és valami sokkal rosszabbat csináljon belőle, na ez rajtam ezt tudja. És mondom, nem most nyáron, hanem már tavasszal, mikor igazából nem is nagyon kellett volna, hogy sokat produkáljon, minimális az izzadás meg testszag amivel meg kellett volna bírkóznia. Néha ma is előveszem, sajnálom kidobni, legdrágább deo amit valaha vettem, de ritka, ha nem vagyok tőle büdösebb, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Boriszka

2018. június 12.

Igaz, drágább mint ahogy itt fel van tüntetve, 3000 Ft fölött volt egy kicsivel, de megérte az árát. Fel volt neki adva a lecke, de jelesre vizsgázott. Júniusi kánikulában, este 9-kor semmi kellemetlen testszag, pedig reggel 8-kor kentem be vele magam. A ruhán viszont valószínű nyomot hagy, de szerencsére még az otthoni pólóm volt rajtam. Szerintem vetekszik nagyon sok alumíniumos deóval, bár azt évek óta nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

xipszi

2018. április 13.

Nagyon jó dezodor! Már sokféle alumínium-, alkohol- és parabénmentes dezodort próbáltam, de sajnos egyik se vált be, ez viszont kiválóan működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Virvatuli

2018. január 12.

Remek kis dezodor, se alumínium, se alkohol, mégis teszi a dolgát. Nekem ez az első natúr deó, ami 100%-os megbízhatósággal működik, nem izzadom le, nem büdösödök a nap végére sem. Az illata tényleg nagyon gyengéd, alig érezni, ezért mindennel kompatibilis, és nagyon kellemes. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 12.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.