Eucerin

Ár:   2945 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

72 órás védelem a kellemetlen szagok ellen. A termék hatóanyagai bizonyítottan segítenek csökkenteni az erős, intenzív izzadást és a kellemetlen szagok kialakulását. A termék hosszantartó izzadásgátló hatást biztosít.

Tinkerbelle

2017. június 16.

Nagyon izzados vagyok de ezzel teljesen szarazon erek haza a nap vegen, nagyon szeretem, de szerintem telen atlagos dezodort fogok hasznalni az aluminium miatt, ez marad nyarra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

jaki93

2016. június 5.

nálam semmivel nem tudott többet egy átlag dezodornál. és alumíniumot is tartalmaz, kár, hogy utólag vettem észre :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

jibjab

2014. október 24.

Kipróbáltam és jól vizsgázott. Illata alig van és eléggé nyálkás, ragadós érzetet hagy sokáig. Várni kell egy darabig, amíg megszárad. Utána viszont nagyon stresszes helyzetben is jól teljesített, bár a 72 órát azért nem tudtam tesztelni, mert én naponta 2x zuhanyzom. Az viszont biztos, hogy egyik reggeltől a másikig kibírta a hatása úgy, hogy este zuhanyoztam. Hatékony, csak ki kell várni míg megszárad és vigyázni kell, hogy egyenletesen oszlassa el az ember. Ebből a szempontból a golyós változatnak jobban örültem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance