Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló, illatanyagmentes krém, mely gyengéden, de intenzíven hidratálja a szemkörnyéket csökkentve a fáradtság látható jeleit és a duzzadást.

• Aktiválja a bőr saját hidratációs hálózatát, így a bőr hozzájut a szükséges nedvesség mennyiséghez.
  • Kifejlesztése egy Nobel-díjjal jutalmazott tudományos eredményen, az aquaporinok felfedezésén alapul. Az aquaporinok csatornák, melyek a víz áramlását biztosítják a sejtek között. Ez a termék glüko-glicerol hatóanyagot tartalmaz, ami serkenti az új aquaporinok képződését, s ezáltal segíti a nedvességeloszlást a bőrben.
  • A szem környékének érzékeny bőrére ajánlott, gyorsan beszívódó formulája ideális alapot nyújt a sminkeléshez. A bőr puhává, rugalmassá és üde tapintásúvá válik. És hosszú időre ilyen is marad.

kicsizebra

2019. május 9.

Kuponos napon vettem egy éve és hiába akartam nagyon, hogy jól működjön, semmi hatását nem láttam. Hidratál, az ok, de sem a puffadással, sem a sötét karikákkal nem tudott mit kezdeni. A maga után hagyott réteg pedig nagyon lassan szívódott be. A fém aplikátor elsőre szupernek tűnt, de a vége felé már csak nyűg volt használni. Elhasználtam, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

akamillas

2018. december 4.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem sajnos semmit nem csinált :( Azért elhasználtam. Ja, és sminkelni se lehetett túl jól rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

technodiva

2018. november 5.

Gyógyszertárban jutottam hozzá az arckrém párja mellé, nagyon kedvező áron. Használtam reggel is, este is. Jól hidratál, azonban a sötét karikákat egyáltalán nem tünteti el. Sajnos nekem is hagyott egy kényelmetlen, szemmel is látható, nehéz, fényes filmréteget maga után, akkor is, ha csak minimális adagot tettem fel. Nem szívódott be teljesen. A fém applikátor kellemesen hűsit, de tényleg nagyon nehézkes vele az adagolás. Elhasználom, mert a hidratáló funkciót tényleg jól ellátja, de nem fogom újravenni. Ez most nem vált be, pedig szeretem az Eucerin termékcsaládot és a krém verziója abszolút befutó nálam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

bereszsuzsa

2018. augusztus 26.

Update! Az érzékeny szeműek ne használják, mert ha szembe kerül, borzasztóan csípi, erősen irritálja a szemet, a vörösség garantált.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, megoldást kerestem a minden reggel karikás és fáradt szemeimre. Két hete használom, de nálam egyelőre nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Hidratáláshoz megfelelő, de a fáradtság jeleit nem tünteni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

chrsss

2018. június 15.

Nálam hidratálásból jól vizsgázott, de valóban marad utána egy furcsa réteg a bőrön, és én sem tudtam rá sminkelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

clover12

2018. április 21.

Na jó, őszintén nagyon nem értem ezeket a jó értékeléseket. Eddig legrosszabb szemkrémem. Én csak hidratálás miatt vettem meg, mert nagyon száraz a szemkörnyékem, de nagyon megbántam!
Nekem egyáltalán nem vált be. Egyszerűen nem szívódik be a bőrbe és furcsa, csúszós réteget hagy maga után (pedig nem tettem egyáltalán túl sokat), kényelmetlen, sminkelni lehetetlen rá és egyáltalán nem hidratált nekem. Kb 4500 forintért vettem, teljes pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

nashua

2018. március 15.

Jó kis termék. Direkt hidratálót kerestem, egyenlőre csak megelőzés miatt. Az itteni vélemények miatt vettem meg. Nekem bevált, ha elfogy újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

szanett2

2018. február 23.

Eddigi kedvenc. Kellemes a használata, gyorsan beszívódik, jól hidratál és néhány hét alatt minimális javulást is vélek felfedezni a karikáimon. A fém aplikátor nagyszerű rajt. Ez az első szemkörnyék ápoló, amit biztosan újra fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

nicolekitti

2018. január 20.

Első szemkörnyék ápolóm. A fémes aplikátornak nagyon jó kialakítása van. Már szerintem kb két hónapja használom, reggel-este és nagyon kiadós. Amikor véletlen kimarad egy-egy használat akkor már viszket az a terület, ahova kenni szoktam, így arra a következtetésre jutottam, hogy csak hidratál. Volt, hogy véletlen álmosan sikerült a szemembe is kenni belőle, egyáltalán nem csípett. Viszont amikor a szemhéjamra meg felülre kentem minden szemlecsukásnál nagyon fura érzés volt, mintha égetne, ezért ezeket a területeket nem feszegetem. Kicsit mintha kevésbé lenne karikás a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

mandyy

2017. november 23.

Most ősszel vettem kuponnapok alkalmával. Hát a tőle várt reményeket csak részben váltotta be. A karikáim ugyan csak minimálisan csökkentek. Viszont! Elképesztően jó érzés felvinni, legyen szó este egy fárasztó nap után, vagy reggel álmosan,mindig azt nyújtja amire épp szükségem van, felébreszt vagy megnyugtat. Teljes áron nem biztos, hogy megvenném, de így megérte. A fém felvivő zseniális ötlet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Butylene Glycol, Glucose, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.