Eucerin

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Ez az olaj napraforgómag, jojoba- és mandulaolajok speciális kombinációja, telítetlen zsírsavakban gazdag.Tiszta E-vitamin tartalma miatt erős anti-oxidáns hatással rendelkezik. Paraffin-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes. A termék hatékonyságát és bőrbarát tulajdonságait klinikai és bőrgyógyászati tanulmányok igazolják. Javítja a bőr rugalmasságát és erősíti a bőr védő funkcióját. Hatékony segítség terhességi csíkok megelőzésére.

Ár: 3000 , Eladó: Grt77
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

keralexa

2021. április 18.

Terhességem alatt végig ezzel kentem a hasamat. Ennek a terméknek tulajdonítom azt, hogy nem alakult ki egyetlen stria sem. Alapvetően sajnos hajlamos vagyok rá, régebbi fogyás-hízás nyomai meglátszottak a bőrömön.
Hamar beszívódik és nagyon jó puha lesz tőle a bőr. Az illatát imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Hamar beszívódik és nagyon jó puha lesz tőle a bőr. Az illatát imádom.

TamaraV

2021. január 25.

A második trimeszter felétől használom reggel és este, nap közben, ha száraznak érzem a bőröm, testápolózok is. Rengeteg vizet iszom, tehát ki van zárva, hogy dehidratált lenne a bőröm. Pár héttel azután, hogy használni kezdtem, megjelentek a csíkok. Először csak a hasam alján, de mostanra (33. hét) felkúsztak a köldökömig, az oldalamra, és minden nappal egyre mélyebbek és sűrűbbek. Nagyon csalódott vagyok, mivel kb 7000 Ft-ért vettem a patikában, lelkiismeretesen kentem magam, mielőtt beszereztem volna, minden nap testápolóztam, és most mégis rettenetesen szétrepedezett a bőröm... Nem ér többet annál, mintha simán kókuszolajjal kenegetné magát az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

dalmacska

2020. január 31.

A többi olajhoz képest az állaga könnyű, gyorsan felszívódik. Nekem nagyon száraz bőröm van, ami a terhesség során még jobban felerősödött. Sajnos ez a termék nem vált be rá, a viszketés megmaradt, szerencsére striám még nincs, de még csak fél idősen fogyott el az első doboz. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

memoni1983

2019. június 10.

A fenekem kamasz korom óta striás, pedig vékony vagyok. Ezért nagyon féltem, hogy genetika lehet és majd a hasam is követi ezt a tendenciát... Terhességem legelején vettem meg a terméket és minden nap használtam, hogy mire nőni kezd a hasam már jó puha legyen a bőr. Azért esett erre a választásom ,mert teljesen természetes olaj, nem sok ilyen tiszta összetevőjű termék van a piacon. Reggelente Panarom stria krémet használtam ,esténként pedig ezt - egészen a szülésig minden nap. Egy fél striám sem lett, a hasam szebb, mint valaha. Azóta is használom időnként ezt az olajat a hasamra , karomra és a könyökömre, mert a bőr nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

AnnaLAKK

2019. május 27.

Terhességi csíkjaimra vettem, még mielőtt elkezdett volna nőni a hasam. Lelkiismeretesen kentem is az olajjal a hasamat minden zuhanyozás után. Pár apróbb csíkjaim lettek, de nem túl sok, hogy ez mennyire köszönhető az olajnak és mennyire a genetikának fogalmam sincs. Nem tartom egy különlegességnek egy átlagos testápoló is hasonló hatékonysággal dolgozott volna szerintem. Talán annyi az előnye, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Vivi22

2017. október 5.

Terhesség alatt elhasználtam egy üveggel - ajándékba kaptam.
Csíkjaim nem lettek, de szerintem ez a genetika, meg a napi kétszeri kenegetés (más termékekkel is) hatása. Az illata semleges, számomra nem túl kellemes. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Terhesség alatt elhasználtam egy üveggel - ajándékba kaptam.

mina2020

2016. július 2.

Megvettem, amikor megjelentek az első terhességi csíkjaim, még elég halványak voltak. Elkezdtem reggel és este kenegetni magam, de a csíkok nem halványodtak, hanem még erősebbek és többen lettek. Úgyhogy inkább lecseréltem, lehet, hogy majd a baba születése után újra próbára teszem, mert valóban elég sok van benne, valószínű, ha használ a terhesség végéig kitart és még tovább is :) Ezen kívül pedig eléggé felmelegíti a bőrömet, ami így nyáron nem túl komfortos érzés. Egyébként könnyű vele dolgozni, nem lesz vele minden olajos. Gyorsan felszívódik, nem hagy nyomot, nem ragad utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

jna

2016. április 15.

Legeslegjobb bőrápoló olaj mindennapos használatra. Szőrtelenítés után is remek, a hegeket (és egyéb bőrhibákat) is halványítja. Kellemes illata van, gyorsan beszívódik. Az ára húzósnak tűnhet, de sokáig elég. Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

anyujobbantudja

2015. október 21.

Első terhességem, második flakon ebből a cuccból: egy deka terhességi csík nincs a hasamon. Oké hogy nem híztam sokat, de a legelejétől kezdve kentem vele magamat az olajjal napi szinten legalább egyszer, és használ. Meg vagyok vele elégedve, és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

epresmilka

2015. január 5.

Ez egy igazi csodaszer! Kevés is elég belőle és jól beszívódk. Bár nekem a pocakomon nincs megszakadva a bőr remélem nem is fog viszont az oldalamon mindig elég csúnyácska volt a sok fogyás hízás miatt, kb 1 hónapja használom és szemmel láthatóan halványodtak a csíkok. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.