Eucerin

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hzsvitamin, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzíven hidratáló és nyugtató emulzió a rendkívül száraz bőr regenerálására. Viszkető, hámló bőrre, illetve atópiás ekcéma, ichthyosis, hyperkeratosis és xeroderma kezelésére.

hzsvitamin

2018. május 8.

Nem tudom, hogy itthon lehet-e kapni, de bárcsak lehetne, mert ez a testápoló a válasz az olyan egyedeknek, mint jómagam, iszonyatosan száraz viszkető kényelmetlen bőrrel. Fel kell arra készülni, hogy iszonyatosan zsíros, nehezen kenhető és nehéz, de megéri. Az Urea összetevő jóbarátja minden száraz és érzékeny bőrű társamnak, mert bőrsejtet regenerál. Ha olyan krémről van szó, akkor zsíros problémás bőrre is jó, csak megfelelő állagú krémben kell megtalálni. Ha tehetném ureában fürdenék, meg ebben a krémben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.