Eucerin

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Alapos, kíméletes tisztítást biztosít az arcbőr számára
  • Csökken a bőr irritációja
  • Az arc kipirosodása enyhül
  • Nem szárítja a bőrt

A termékekben megtalálható a SymSitive aktív összetevő, melyet kifejezetten a túlérzékeny bőr szükségleteinek megfelelően fejlesztettek ki, és amely azonnali enyhülést hoz a bőr által adott túlzott reakciók esetén. Ennek eredményeképpen az innovatív, vegyi anyagoktól mentes formula növeli a bőr toleranciaküszöbét, valamint a bőrön kialakuló kellemetlen tünetek azonnali és tartós enyhülését hozza.

vivitrius

2015. június 1.

Ahogy az arckrémével, vele is teszt-stádiumban vagyok. No, eddig nem dobtam hátast, ahogy az arckrémtől sem. Ma fürdés környékén próbálkoztam vele. Lehet, én toltam el valamit, de engem konkrétan szárított. Tény, hogy nagyon megnyugtatta a bőrömet, krémes, kellemes állaga van, de a lemosás után, teljes bőrhúzódás....Gyorsan a szokásos krémemmel nekiestem, akkor múlt el az a száraz, húzódó-nyúzódó érzés.... Nem végleges vélemény, update később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

edibaba

2015. április 18.

Egy bio-öko-mitudoménmilyen csoda vacak által okozott károk (súlyos allergiás reakció és következményei) helyreállításában vesz részt ez az arclemosó. 20% kedvezménnyel vettem, de még így sem olcsó kategória, de bármennyi pénzt kiadok, csak visszakapjam az elfogadható tükörképem. Jelentem, ez a kence mindent betart az ígéretei közül. Kiválóan tisztít, érezhetően és láthatóan puhítja és hidratálja az arcbőröm. Bár a képen látható, de a leírásból hiányzik, ezért ideírom, tartósítószer- , paraben-, paraffin-, illatanyag-, alkohol-, színezőanyag- és emulgeálószermentes készítmény. Ajánlom azoknak, akik hozzám hasonlóan érzékeny, allergiára hajlamos, vízhiányos bőrrel rendelkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Gyulladáscsökkentők: 4-t-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

SymSitive márkanéven árult puhító és nyugtató hatású szintetikus zsíralkohol, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.