Euphytos

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kabocika, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő öko-hajlakk, amely erősen rögzít, ultra könnyen szóródik, határozott tartást ad, és megnöveli a frizura volumenét. Ideális arra, hogy divatos hatásokat kreáljunk, nem ragad és egy pillanat alatt megszárad anélkül, hogy nyomot hagyna.
Tartalmaz tiszta aloe vera gélt, amely ismert hidratáló és tápláló hatással rendelkezik, illetve különleges napvédő filtereket, amelyek megvédik a hajat a szabadgyökök és a napsugarak káros hatásitól.

kabocika

2015. október 9.

Biohair Fodrászatban kérdeztem a fodrászom, hogy milyen hajlakkot használnak-ezt és Ő ajánlotta, hogy nem ragad-ellentétben az itt feldicsért Drei Wetter Taft Cashmir hajlakkal szemben. Otthoni használatra is tökéletesen bevált, tényleg nem ragad a félhosszú, vékonyszálú hajam és kb. fél napig tart-tehát egyszer kell újrafújni, ha nagyon akarom, hogy rendezett legyen a kicsit tupírozott hajam. De ettől eltekintve az eddigi legjobb hajlakkom! és nagyon szeretm az illatát, mert nem olyan szokvnyos hajlakk, azt hiszem az aloe vera illata érezhető? nem tudom, de klassz termék!!! Köszönet Vikinek érte, aki ajánlotta:) (ha lehetne 10 csillagot adnék a termékre)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 9.