Eveline Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy93, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Aktív Strong Nail TM komplexet tartalmaz, amely behatol a köröm szerkezetébe azt hatékonyan regenerálva. Feszesíti, maximálisan keményíti és elősegíti a körömlemez növekedését. Javítja a rugalmasságot, így a körmök jobban ellenállnak a külső sérüléseknek. Megvédi a repedéstől és a felhasadástól. Elősegíti a sima felület és a fény helyreállítását a sérült és matt körmökön. 10 napos kezelés után minden problémája megszűnik, szép és egészséges körmöket élvezhet. Hatékony kezelés a károsodott és törékeny körmöknek.

Morla

2020. május 7.

Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy felválik, szinte egyben lehúzható a körömről. Így semmit sem ér és csúnya látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

dandy93

2019. augusztus 31.

Valamikor tavaly vettem egy ilyet, nagyon szépen rendbe is tette a töredező, lemezes körmeimet, így a napokban, látván, hogy akciós,újravásároltam, de szerintem változtattak a formulán... Most a lakk fehér helyett halványbarna árnyalatú (igaz, felkenve ebből semmi nem látszik), és a hatása sem tűnik ugyanolyannak (a régi változatnál egy-két napon belül már jelentkezett a "keményebb köröm" érzés), de adok neki időt a két hetes kúra végéig, hátha ez is jó lesz.

Update: Semmit nem ér, sőt, talán még jobban lemezesednek a körmeim tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Update: Semmit nem ér, sőt, talán még jobban lemezesednek a körmeim tőle. Kuka.

Natalie

2019. augusztus 15.

Egyet kell értenem az előző véleményezővel. Évekig használtam kisebb nagyobb szünetekkel. Ausztriában nem volt kapható,így Magyarországra jártam érte. Pár hete belebotlottam végre itt is,átszámolva többre jön ki,de nem vészes. A nagy örömnek nagy kaka lett a vége,ez nem uaz a termék. 3x próbáltam,de ez tuti nem az. Esti használattal már másnap szebben nézett ki a körmöm,de nem most.;( Ráadásul borzasztó könnyen lepattogzik,ami fentmarad,az enyhe sárgásbarna árnyalattal,megrepedezve csúfitotta a körmömet. Prrbálkoztam többször,kidobom. A régi jó dolgokból nem marad semmi!😤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)