Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Értékes olajokban és E-vitaminban gazdag, megfiatalítja, regenerálja és intenzíven hidratálja a bőrt! Az Argán Testápoló Olaj minden bőrtípus, a száraz, nagyon száraz és érzékeny is, napi ápolására javasolt. Innovatív formulája, amely gazdag értékes olajokban, az E vitaminnal szinergikusan működve  mélyen táplálja és regenerálja a bőrt. Visszaállítja a bőr rugalmasságát és selymes puhaságát. Intenzíven és hosszú távon hidratálja a bőrt. Védi és helyreállítja a bőr természetes hidrolipid  rétegét. Semlegesíti a szabad gyököket.  Azonnali  enyhülést nyújt a bőrnek. Zsírmentes, könnyed textúrája könnyen szétkenhető és gyorsan felszívódik. Kellemes, finom illata különleges frissességet ad.

Aktív összetevők legújabb generációja:

• Az Argán olaj gazdag polifenolokban , omega-6 és 9- savakban illetve az E-vitamin javítja a bőr hidratálását , puhaságát és rugalmasságát . Intenzíven táplálja és regenerálja a bőrt . Egy igazi " fiatalság elixír " , megakadályozza az öregedési folyamatokat  és javítja a bőr állapotát.
  • Makadámia olaj kivételes regeneráló tulajdonságokkal bír. Mélyen hidratál és táplál. Megakadályozza a rugalmasság elvesztését és láthatóan javítja a bőr megjelenését. Tökéletesen puhítja és kisimítja a bőrt. Véd a szabad gyökök ellen.
  • E-vitamin , erős antioxidáns , lassítja a bőröregedési folyamatokat . Hidratál , kisimítja és puhítja a bőrt. Csökkenti a napsugárzás káros hatásait. Javítja a bőr állapotát és rugalmasságát, vitalitást és energiát ad.

szirmi

2017. április 21.

Szuper! Éjszakára használom de nem testápolóként, hanem az arcomra kb. két hete, mert elegem lett a krémekből, s gondoltam egy próbát megér. Hamar beszívódik, a bőröm puha reggelre is és kellemes tapintású, de a legszembetűnőbb változás, hogy az orrom, állam, homlokom környéke azóta egyáltalán nem zsírosodik! Ha így marad, tuti veszem még!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Kunkom

2015. július 21.

Szerintem szuper testápoló olaj,mert nem ragad,isteni illatú,permetezős és bőröm pihe-puha lett tőle rörtön a felvitel után! Rossmannban vettem 2000 Ft volt 150ml. Eddig a Dove-ot és Niveát használtam testolajból,de ezentúl ezt fogom inkább venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.