Eveline Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

A szempillaspirál fokozza a make-up hatását a BIGBRASH kefe minden egyes újra húzásával. Ugyanakkor biztosítja a szempillák szétválasztását és igazi igéző pillantást. A B5 proteinnel és a természetes karnaubaviasszal gazdagított krémes összetétel vastagítja a szempillákat.
Nem csomósodik.

KrdsDina66628

2019. június 25.

Nem valami tartós , és bár tényleg valamennyire növeli a szempillákat , a kefe szerintem nem megfelelően lett kialakítva. Maybellines szempillaspirál keféjével szoktam felvinni , ha egy természetes hatást akarok elérni , mégis egy kicsivel hosszabb pillákat az eredetinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

vitezviki

2018. június 15.

Tetszik a keféje, szép íveltek lesznek tőle a pilláim, viszont egy kicsit le szokott pattogni a kiszáradt festék a szemem alá. Összességében jó, egy átlagos spirálnál szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

póniló

2018. január 18.

nagyon szeretem ezt a spirált, tényleg igazi fekete színe van, és nagyon szépen szétválasztja és hosszabbítja a pillákat.
A trükk az, hogy tényleg nagyon le kell húzni a keféről a többletet, de kb a harmadánál, ahogy fogy, ez megszűnik, és nagyon szép eredményt lehet vele elérni trükk nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Bellabellissima

2017. január 8.

Jó is, olcsó is, de vigyázni kell, hogy "lekaparjuk" a felesleget, amikor a kefet kihuzzuk, különbön minden csupa fekete lesz. Vagyis sok anyagot vesz fel valahogy a kefeje. De ha rájövünk hogy lehet ezt elkerulni, ket huzassal szep eredmenyeket lehet elerni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

x

2016. december 16.

Nekem ez az egyik top a szempillaspirálok terén. Nem győzök áradozni róla és az ugyancsak Eveline által gyártott Volume Celebrity spirálról. Göndör, dús, hosszú, szétválasztott szénfekete pillák, sokkal kedvezőbb áron, mint némely drogériás márka. Sokat szenvedtem, hogy levadásszam, végül közvetlenül az Eveline-től tudtam megrendelni néhány egyéb termékükkel együtt. A márkának már számos termékét kipróbáltam, és egyik sem okozott csalódást. Az egyik legjobb spirálom, magasan a mezőny élén!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

p.cseresznye

2014. június 17.

Nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban az itt olvasottak alapján. Ám amikor végre sikerült megszereznem, csalódtam benne. Nekem semmi olyan extrát nem nyújtott amiért odalehetnék érte. Egy a sok közül. A testvére a Volume Celebrities tényleg az egyik legjobb amivel találkoztam, de ez a spirál nem hatott meg semmilyen szempontból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

szerka

2014. május 5.

Nincs jobb nála. Szuper!!! Műszempilla hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 5.

Nincs jobb nála. Szuper!!! Műszempilla hatás.

Christal

2013. szeptember 27.

Én ezt és az arany színű Volume celebritiest vettem meg az itteni jó vélemények alapján. míg a másik nagyon nagyon bejött, addig ebben sajnos csalódnom kellett, nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, és bár a sűrű fogazatának köszönhetően jól szétválasztja a pillákat, gyakorlatilag ezen kívül mást nem tud. nekem se hosszabbak, se sűrűbbek, se íveltebbek nem lettek tőle. leginkább csak annyi látszott, hogy a világosbarna helyett feketék lettek a pilláim. Pár próbálkozás után így félre is tettem és az arany színű testvérét használom azóta, de ha az kifogy még lehet adok neki még egy esélyt, akkor véleményezem majd újra. Addig adok neki 3 csillagot, mert ára nem vészes, nem pereg és kitart egész nap, csak épp a nagy "hűha!!" érzés elmaradt

Update: próbálkoztam még vele, 2szer annyi idő alatt se tudtam fele olyan szép pillákat alkotni vele, mint a volume celebritiessel, úgyhogy marad vészhelyzet tartalék spirálnak sajna :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

zsizsu

2013. június 5.

scooterga22!!!Az Asia Center KELETI szárnyában az első emeleten van egy nagyobb kozmetikai üzlet,én ott vettem!Nagy rózsaszín matricával van ki dekorálva!!remélem tudtam segíteni!!!!Sok szerencsét!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

zsizsu

2013. május 31.

Szentgatyamadzag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hát ez valami eszméletlenül jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!volt már kismillió szempillaspirálom, olcsóbb ,drágább,határ a csillagos ég......De ez viszi a pálmát mind közül,és mindössze 1000ft-ért vettem az Asia Centerben.Hatalmas,űberbrutál,már-már arcpirítóan feltűnő pillákat kreál!!Csodálatos!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.