Eveline Cosmetics

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.timi.x, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe Verával és selyem proteinnel. Hidratál, Csillapít, Kisimít. Késlelteti a szőrnövekedést. Az ultra érzékeny szőrtelenítő krém érzékeny helyekre, tökéletesen és eredményesen távolítja el a felesleges szőrzetet. Nyugtató hatású aloe kivonatot valamint selyem proteineket tartalmaz amelyeknek köszönhetően a bőr sokáig hidratált, sima és puha lesz. A formula gazdagítva lett Larrea divaricata kivonattal.

Debreczeni

2019. augusztus 29.

Jó vélemények miatt beruháztam pár darabra, de valahogy mindig ott voltak a gondolatok, hogy mit okozhat? Mi a hatóanyaga? Hogy is működik ez kémiailag stb...
1 hónapig szuperül működött, aztán egyszer volt egy kis karc a bőrömön és mit sem sejtve felkentem. Kicsit érzékeny volt, aztán szokásos módon a végére értem és mikor már tiszta szőrtelen volt a bőr akkor a karcomon sok kis hólyag lett. Ezek pillanatok alatt kipukkantak és már vizes is lett, tehát ment lefele a bőr alá a húsba. Gyorsan bekentem betadinnal, akkor állt meg a folyamat. Hát én nekem ez volt a pont amikor mondtam, hogy soha többet. Azóta gyógyult, varas a karc, de ott látszódik 5-6 kis lyuknak a sebe. A krém valamilyen égető mehanizmussal dolgozhat (ami a szőrt nyálkássá is marja) és elkezdett lefele marni a husomba. Rákerestem és egy férfi a bikini részére kent igaz veet krémet és ugyanilyen lyukas lett a bőre csak neki durván és 2 hónapig kórházban volt.
Én többet nem fogom használni az tuti, másnak tanács, hogy semmiféle kis sebre, karcra ne vigye fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

asztromélia

2019. március 5.

Irritaciot nem okozott,viszont a szort (kar) nem szedte le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Irritaciot nem okozott,viszont a szort (kar) nem szedte le teljesen.

Reka23Judit

2016. június 4.

Véletlenül vásároltam ezt a terméket... De gondoltam nem baj, legalább kipróbálom. Korábban már használtam Veet szőrtelenítő krémjét, de az Eveline márkáról jobbakat hallottam. Nekem ez(⬆️) nagyon nem vállt be! Alapvetően bikini vonalra karra és hónaljra írják, hogy lehet használni. Én a lábamon is kipróbáltam, és mivel ez ugye alapvetően nem lenne a feladata, hogy levigye onnan is a szőrt, nem vonok le pontot, de egy szálat se szedett le. A hónaljamnál próbáltam még ki, ahol szintén semmit sem szedett le. Nagyon jókat hallottam a márkáról, ezért is döbbentem meg az eredményre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

AnnAsher

2015. június 4.

A legjobb szőrtelenítő krém, amit valaha használtam. Elég vékonyan felkenni, nem maszatolódik, nem csöpög, és 5 perc alatt tényleg hozza a kívánt hatást, teljesen sima bőrt eredményez. Régebben, amikor egyéb szőrtelenítőket használtam, a szőrtelenítés után közvetlenül használt izzadásgátlótól nagyon kipirosodott és szinte égett a hónaljam, de ennél a terméknél soha nem tapasztaltam semmilyen irritációt sem használat közben, sem utána. Viszonylag sokáig elég, a hatása megfelelően hosszan tartó, az ára korrekt, és nagyon finom gyöngyvirágillata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Móni@nya

2013. július 7.

Szőrtelenít, de szárít. A lapka pedig karcol, amitől egyenletes seb csíkok díszítették a lábam. Növekedést nem késleltet, nem nyugtat, és még rengeteg dolgot nem tud. Átlagos szőrtelenítő, átható és hosszan tartó bűz nélkül. Ez előnyére válik.
A szekrény aljában landolt, vészhelyzet esetén talán ráfanyalodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

A szekrény aljában landolt, vészhelyzet esetén talán ráfanyalodom.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Larrea Divaricata (Creosote Bush) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Silk

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3