Eveline Cosmetics

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Dúsító és hosszabbító hatású szempillaspirál. Formulájában szilikon, rizs olaj, A és E vitaminok találhatóak.

asszembocicsoki

2019. augusztus 16.

Életem első olyan spirálja, ami nem kenődik a szemem alá a nap végére sem!!!! Szóval imádom. :)
A hatás marhára nem "mega size" és nem is "ultra long volume", inkább olyan mintha természetesen sok és hosszú szempillám lenne. Nekem mondjuk hétköznapokra ennyi pont elég, de csak a kamu miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.