Eveline Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2014. július 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A karcsúsító és formázó arany szérum a zsírszöveteket csökkentő luxus kezelés, amelyet a világ kozmetológiai és esztétikai orvostudomány legújabb eredményei ihlettek. Az innovatív formula amely gazdag tiszta 24 karátos aranyban és a különleges kombinációjú aktív összetevőkben, serkenti a zsírszövetet égető folyamatot és hozzásegít a tökéletesen arányos idomok eléréséhez.
- Kiküszöböli az előrehaladott narancsbőrt
- Csökkenti a zsírszövetet.
- Formázza és karcsúsítja a sziluettet.
- 48 órán át működik

Aktív összetevők:

• A 24 karátos arany szinergiában együttműködve a hialuronsavban gazdag bioHyaluron Slim Complex™ összetevővel és japán páfrányfenyő kivonattal, hatékonyan stimulálja a bőr alatti szövetek mikrokeringését, eltávolítja a sejtekben felhalmozódó toxinokat, végeredményként láthatóan csökkenti a cellulitot.
  • Az arany szérum gyengéd réteget hagy a bőrön, a testet kivilágosító és kisimító láthatatlan fűzőt képezve- enyhe arany csillogással.
  • A Lipocell-Slim™ komplex erős alakot karcsúsító és formázó hatású. Feszesíti a bőrt, segít megőrizni optimális rugalmasságát (pl. testsúly változásnál).
  • A növényi őssejtek – PhytoCellTec™ aktivizálják a legyengült és alvó őssejteket a bőrben, ezáltal stimulálják természetes regenerációját. Ez lehetővé teszi a narancsbőr természetes úton való kiküszöbölését.
  • Az argán olaj hatékonyan csökkenti akár az előrehaladott narancsbőrt és jelentősen csökkenti láthatóságát.
  • A Chufa Milk EC növényi tej, laminaria alga és A, E, F vitaminok komplexe mélyen táplál, hidratál és felerősít.

vikihollo

2018. január 24.

Brrr nagyon fázom eddig annyi tuti!!!! Ezt miért pont télen került a kezembe????? Később vissza térek updatera 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Marcsus

2014. augusztus 6.

Hónapok óta hűségesen használok Eveline krémeket és sportolok is, de az elmúlt 3-4 hétben nem volt időm lejutni a konditeremig és valahogy kimaradt a krémezés is. Mostanság pont ez a 4d-s testápoló volt a soros -az illata finom, kicsit mentolos, kicsit egyedi, tele van csillogó szemcsékkel (nyáron barna bőrön csinos, de mondjuk télen vagy hófehér bőrön nem annyira szerencsés), 2.000- Ft körül van a 250 ml-es kiszerelés. Most jutottam el addig, hogy na, ez az a tipikus termék, amit elhasználok, de csak mert megvettem, jaj fogyjon már el... A narancsbőrre sportolás mellett valami picinyke hatással van, de nyilván csodát nem tesz, önmagában meg pláne nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.