Eveline Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az aktív éjszakai krém minden részletre kiterjedő fehérítést, valamint megújító és kondicionáló hatást biztosít. A Phyto-White Complex®-nek köszönhetően a krém újító összetevői gátolják a melanin szintézisét, megállítják a túlzott pigmentálódást és lelassítják az elszíneződések megjelenését. A krémben található Q10 koenzim megvédi a bőrt a radikális hatásoktól, megelőzi a bőr korai öregedését és önmegújításra serkenti azt. Serkenti az elasztin és a kollagén képződését, csökkenti a ráncokat hosszirányban, szélességben és mélységükben is biztosítva, hogy reggelre feszes, rugalmas és sima lesz bőrünk.

• Láthatóan fehérebb bőr
  • Csökkent ráncok
  • Megfiatalodott arcvonások
  • Rugalmas és feszes felhám
  • Megifjult és kipihent összhatás
  • Optimális és hosszantartó hidratálás

Virvatuli

2016. május 13.

Ezzel nem volt annyi bajom, mint a nappali változatával. Teljesen átlagos éjszakai krém, megfelelően hidratál, de nem tocsog zsírban az arcom. Más hatását viszont nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

lenarta23

2014. augusztus 21.

A nappali krémével együtt használom május óta. Pár hét után láttam javulást, de mióta nyár lett úgy veszem észre, hogy feleslegesen kenem magam, mert az 50+ fényvédő mellett is sötétednek a foltjaim. Azt hiszem, hogy majd később visszatérek rá. A hidratáló hatása van amikor kevés nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.