Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2019. május 15.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A WHITE PRESTIGE 4D kozmetikum sorozat innovatív kezelés négy dimenzió hatással: világosítja az arcszínt, kiegyenlíti a tónusokat, és ellensúlyozza a túlzott pigmentációt akár 48 órával a használat után.
Világosít és hidratál 48 órán át
UVA / UVB szűrő
Könnyed és nem zsíros formula
Zsíros és vegyes bőrre

Whitening nappali krém egyedi Lumiskin ™ 4D White Complex technológián alapul, világosítja az arcszínt , simábbá teszi a bőrt és csökkenti hiperpigmentált területeket. A krém serkenti a sejtek megújulását, késlelteti és gátolja a sötét foltok kialakulását. Könnyű és nem zsíros textúrája hamar felszívódik, nem hagy ragadós réteget, a bőr puha és kellemes tapintású egész nap. A fényvisszaverő összetevők csökkentik a fakóságot, ragyogást adnak az arcszínnek.

Fejlett ÖSSZETEVŐK:

• Lumiskin ™ - késlelteti  a melanin szintézist, amely felhalmozódik a hiperpigmentált területeken, világosítja az arcbőrt.
  • Hialuronsav - megköti a nedvességet a bőr legmélyebb rétegeiben, és megakadályozza a víz párolgását a bőr felületén.
  • Lipomoist ™ - tökéletesen hidratálja és megakadályozza a vízveszteséget a bőr legmélyebb rétegeiben.
  • Selyem kivonat – a bőr kisimul, puha és rendkívül rugalmas lesz.

EREDMÉNYEK:
Azonnali hatás - intenzíven hidratált és ragyogó bőr
1 hét használat után - láthatóan világosabb és egyenletesebb tónusú bőr
1 hónap használat után – sokkal kevésbé láthatóak a bőr tökéletlenségei, kiegyenlíti a bőrtónust és ragyogóbb arcszín

kottazur

2019. május 14.

Odavagyok érte! A pigmentfoltokat, amikkel kb 6-7 éve folyamatosan küzdök szinte teljesen eltüntette, amikor felkenem ad egy kis ragyogást ami nagyon tetszik. Az SPF-nek különösen örülök így a nyár elején. A csomagolása is elég luxy, az egyetlen hibája hogy kukacosodik ha nem kenem fel elég gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Szandoca

2018. szeptember 13.

Úgy tűnik,nekem sokszor azok a termékek válnak be,amik másnak nem... Kb.1 hónapja vettem meg ezt a krémet,hirtelen kellett valami. Igazából azért választottam,mert van benne fényvédő. Az ára miatt nem vártam tőle túl sokat,de pozitívan csalódtam. A nyáron előjött pigmentfoltok és szeplők láthatóan halványodtak az arcomon. Szépen beszívódik,nem hagy zsíros érzetet,egyelőre megfelelően hidratál. Hűvösebb időben talán kevés lesz.
Mindenesetre szerintem "újravevős", főleg miután a TBS hasonlóan fehérítést ígérő kréme csúnya allergiát okozott nálam 5x ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Kmtina

2018. augusztus 22.

Az állaga miatt nagyon szeretem, élettel teli lesz tőle a bőröm, kicsit fénylik is tőle, de én szeretem, olyan, mintha élne. Mint nappali krém, jól funkcionál. De a bőrfehérítő hatása elég gyenge, az első hét után az orromon láttam egy kis halványodást. Nagyon megörültem, de hiába használtam el az egész dobozt azóta, csak kb 1 árnyalatot világosított az elején. Azóta se történt csoda. 3 pontot adok, mivel, mint nappali krém, jó. Nem zsírosodott a bőröm, pedig egy nehezebb zsírosabb állagú krémről van szó. De a bőrfehérítő hatása nagyon gyenge, nekem pedig az lett volna a fő cél, hogy világosítson pár helyen az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

imaja

2018. február 12.

semmit sem ér, felkenés után , ahogy kezd felszívódni, darabokban jön le a bőrröl. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

aranypáva

2017. október 20.

Olcsón jutottam hozzá, így megérte. Nem mindig szívódik be könnyen, gyakran "lepereg" a felesleg az arcomról, így sminkelés előtt nem célszerű használni. Jó kis krém, de hazsnáltam már jobbat is. Inkább keverem mással és elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Fiffi

2017. szeptember 28.

Még előző télen vettem, a nyáron szerzett pigmentáció eltüntetésére. Nem használtam el azóta se. A krém állaga szerintem abszolút nem zsíros, nagyon lágy inkább vizes, hab állaga van. Az illata nagyon erőteljes, citrusos, friss. Kicsit hidratál, de nekem kell mellé másik krém is a száraz bőrömre. Smink alá nekem abszolút nem jött be, valamilyen réteget képez ez a krém az arcodon ( én legalábbis ezt tapasztaltam ) és ahogy rakom fel a sminket elkezd "leperegni" alól a krém. Csak akkor használom, ha nem rakok fel sminket. A fehérítő hatása nekem nem nagyon szembetűnő, de lehet, hogy azért mert nem rendszeresen használom. Irritálni nem irritált, pedig érzékeny a bőröm. Felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, nem rossz csak egy nappali krémtől azért elvárnám, hogy ne morzsálódjon le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Myrthille

2016. június 30.

Karácsonykor vettem meg, de még csak pár hete nyitottam fel. Nekem túl sok benne az illatanyag, és csíp, túl zsíros állaga van. Inkább lábra kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Malachite

2015. szeptember 25.

A krém finom illatú, közepesen sűrű, és egy letisztult üvegtégelyben érkezik. Nem fehérítés céljából vettem meg, hanem mert egy magas faktorszámú nem zsírosító nappali krémet kerestem. SPF 25-öt nyújt, és tényleg nem nehéz állagú, nem zsírosít, ezt maximálisan betartja!! Nem irritál, smink alá kitűnően bevált, mert bár nem különösebben hidratál - sőt, igazából szinte semennyire - mégis megnedvesíti annyira a bőr felszínét, hogy a fölé kent smink ne legyen poros, ne üljön meg a száraz részeken. Abszolút elégedett vagyok vele. Sokszor akciós, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

sissiee

2014. augusztus 24.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a krémet, pattanások nyomait és a szeplőket szerettem volna eltüntetni. Azt kell, hogy mondjam semmit sem ér. Már használom egy hónapja, de abszolút semmi eredmény. Ugyanúgy ott vannak a nyomok, és a bőrtónusomat se javította. Olyan mintha nem is használtam volna semmit. Reggelente szoktam felkenni, hamar felszívódik, de hidratáló hatása sincs. Sajnálom, hogy le kell pontozzam, nagyon szerettem volna, ha használ, az ára is pénztárcabarát. Viszont teljesen felesleges megvenni ezt a krémet, mert egyáltalán nem tartja be, amit ígért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.