Eveline Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérít és világosít: A Fehérítő éjszakai krém egyedi Lumiskin ™ 4D White Complex technológián alapul, elősegíti a sejtek megújulását, késlelteti és gátolja a sötét foltok kialakulását, a bőrt rendben és hidratáltan tartja. Az aktív formula stimulálja a természetes mechanizmusokat a bőrben, intenzív frissességet és egészséges ragyogást adva neki.
A krém könnyen felhordható és gyorsan felszívódik.

Aktív összetevők:

• Lumiskin ™ - késlelteti  a melanin szintézist, amely felhalmozódik a hiperpigmentált területeken, világosítja az azarcbőrt.
  • Hialuronsav – intenzíven hidratálja a bőrt, puha, rugalmas és bársonyosan sima lesz.
  • Argán olaj – csillapító hatású és segít helyreállítani a bőr hidrolipid rétegét.
  • Lipomoist ™ - tökéletesen hidratálja és megakadályozza a vízveszteséget a bőr legmélyebb rétegeiben

Saranhuone

2017. november 26.

Pár éve használtam ezt a krémet, a szeplőim miatt vettem meg. Alapból nagyon fehér vagyok, így nem tudom hogy mennyire releváns az értékelésem,viszont a szeplőimet tényleg elhalványította. Egyébként hamar beszívódik, jó kis krém, nagyon sokáig elég volt a kis üveg, azóta is szemezek vele néha de még nem vettem újra mert beszippantott a koreai fehérítős krémek arzenálja és először végigpróbálgatok párat onnan is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.