Eveline Cosmetics

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Transzparens porpúder.
  • A sminknek soft focus hatást nyújt.
  • Optikailag kisimítja a finom vonalakat.
  • Nem tömíti el a pórusokat.

NovakneViki

2020. április 19.

Elfogyott a márkás fixálópúderem és mivel jelenleg se akció lehetőség, se parfüméria, ezért a rossmannban kapható márkák közül, ez tűnt a leginkább professzionálisnak.
Magam is meglepődtem, de nagyon jó. Alkalmazkodik a bőrszínemhez, első próba alkalmával déltől este nyolcig volt rajtam és végig matt maradt a T zónám. A szemem körüli apró területekbe nem ült bele.
Ha ilyen jó marad több alkalom után is, akkor nincs mese ki kell próbálnom a többi Eveline Cosmetics terméket is.
Akinek megtetszik jelenleg akciós a rossmannban (1100 ft)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

Akinek megtetszik jelenleg akciós a rossmannban (1100 ft)

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol