Eveline Cosmetics

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: azazello01, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a vízálló sminket, hatékonyan tisztít, nyugtatja az irritációt.

• Nagyon érzékeny, száraz és reaktív arc és szemhéj bőrre
  • Az allergiás rizikó minimalizálására
  • Alkoholmentes, fiziológiás pH

Ár: 1000 , Eladó: novaknora
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: --

Angelika01

2021. április 15.

Szépen leszedi a sminket, nem irritálja a szemet, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Szépen leszedi a sminket, nem irritálja a szemet, nem szárítja a bőrt.

picicsibi

2021. március 19.

Több félét is kipróbáltam de nekem ez vált be a legjobban. Könnyedén eltávolítja a sminket és a szennyeződést. Biztosan újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

bkincs11

2021. február 22.

Ha nincs a kék verzióból, akkor őt veszem, csak ajánlani tudom. Szépen leviszi a sminket, az erősebbet általában 2 körrel szedem le vele, de nem pattogok ki tőle (mint minden második arcmosótól...) Arcmosás után kellemes érzetet ad, nem hagy száraz vagy feszülő érzést, nem csíp sehol sem. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Bonnieoo7

2021. február 19.

Nyúzás nélkül is szépen eltávolítja a sminket, olyan igazán vízállóról nem tudok nyilatkozni, mert azt inkább nyáron szoktam viselni. Klasszul eltűnteti az a Catrice műszempillaragasztó maradványait is, amivel küzdöttem (nélküle).👁️ Illata semleges, nincs benne alkohol, ami szimpatikus és óriási mennyiségű. Azt nem hiszem, hogy a lejárati idő előtt el tudom használni, mert nem mindennap sminkelek, csak kb. heti 3x. Az ára is megfelelő, ki lehet bírni félévente ezt a kiadást. A sminklemosótejjel ellentétben tökéletesen letisztítja az összes szemfestéket. Langyos vízzel bőségesen leöblítem, de még jó ideig feszül a bőröm a használatát követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

adriana2541

2021. február 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tökéletesen eltávolítja a sminket, nem okoz irritációt (nekem a Garnier micellása okozott), évek óta minden nap használom. Száraz a bőröm, így utána átmosom egy arctisztító tejjel a komfortérzet miatt, de az már semmi további szennyeződést nem távolít el. Nem igazán használok drogériás bőrápoló termékeket, ez a kivétel és nem is tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

alexandra326

2020. november 25.

Elhasználtam egy teljes flakonnal. Habzó arcemosó előtt használtam a sminkem lemosására, kivéve a szememen. Sokáig nem értettem, hogy miért van kiszáradva az arcom, főleg a homlokom, ezáltal jobban kiemelkedtek a ráncaim. Már egy hete elfogyott és nincs ilyen problémám.... Biztos, hogy emiatt volt. A sminket jól leszedte és olcsó, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

agii067

2020. augusztus 17.

Régebben próbából vettem meg, nagyon jól tette a dolgát, aztán elfogyott és egy másmilyen micellás vizet vásároltam , de rá jöttem hogy számomra ez a termék ami tényleg hatásos volt így a napokban újra is vásároltam. Nem ragad, nem szárít és nagyon szépen leszedi a sminket, szóval tényleg egy jó termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

KozmaNikolett2001

2020. június 30.

Többször vettem már újra. Nagyon szuper kis sminklemosó. Nem okozott irritációt, nem szárít. És szépen végzi a dolgát. Nem hagy ragacsos érzetet sem. Szempillát nem próbáltam még vele lemosni arról nem tudok véleményt írni de az arcbőrömet szépen letisztítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

KST

2020. június 16.

Nekem nagyon bevált. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít és mintha kevesebb lenne a mitesszerem is, amióta használom. Már a sokadik flakon fogyott el. Egyszer az egyikben tényleg volt DMDM, amit utólag vettem észre, viszont a mostaniban (most vettem a hónapban) és az előző adag flakonján sem volt már feltüntetve. Az ára nagyon jó, különösen, ha egy ezres alá akciózzák a 400 ml-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

dorye

2020. május 18.

Elkeseredtem amikor megláttam hogy tettek bele DMDM- hidantoin- t, én most is használom nagyon szeretem, az enyémben még nincsen ilyen tartósítószer. Használtam Biodermát is, és hatásban nincsen számomra számottevő különbség. Nincsen ragacs, nincsen illat, nincsen irtitáció, tisztít, tonizál. Én most megadom a max csillagot, de nagyon sajnálom, ha így elrontották ezt a szuper terméket. Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycereth-26, Propylene Glycol, Xylitglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.