Eveline Cosmetics

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: azazello01, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a vízálló sminket, hatékonyan tisztít, nyugtatja az irritációt.

• Nagyon érzékeny, száraz és reaktív arc és szemhéj bőrre
  • Az allergiás rizikó minimalizálására
  • Alkoholmentes, fiziológiás pH

krembarbi

2019. október 28.

1 hete használom és semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.Tényleg teszi a dolgát.Irritációt sem okoz.A vízálló sminket is szuper módon leszedi.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

Nizza

2019. október 20.

Régóta használtam, jó véleményem van róla, de az összetevőlistát megváltoztatták - hátrányára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Natalie

2019. október 19.

Nem hittem,hogy valaha lecserélem a Biodermát. Sok sok éve azt használom,annak ellenére,hogy évről-évre magasabb lett az ára. Itt olvastam erről és be is szereztem hamar. Tökéletesen végzi a dolgát,átvette a Bioderma helyét.
Ud; hatásos,és elégedett lennék vele,ha nem esem abba a hibába,h elhiszem amit a KM INCI mutat. Nem értem miért nem flakonról töltik fel az összetevőket,vagy miért nem ellenőrzik jobban jóváhagyás előtt. Nem egyszer kiderült már,h manipulálnak összetevőlistát online feltöltve,hiszen ott hamar javítható. Nem veszem meg ha látom a valós INCIt!😤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

annilany

2019. október 19.

Az itteni jó véleményezés alapján vettem glamour napok alkalmával. Bár ne tettem volna.

Tegnap használtam először. Vízálló maybelline szempillaspirált használok és meg sem mozdította. Ami a hab a tortán, hogy be gyulladt tőle az egyik szemem. Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre is ajánlják, eléggé meglepett a tapasztalat. Szörnyű. Arcra megpróbálom el használni, de ezek után kicsit félve teszem. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Betti21

2019. október 18.

Nagyon kellemes arclemosó, használtam reggel és este is, de inkább a reggeli arctisztításnál vált be jobban. Az estinél ha áthúztam másfajta arctisztítóval a vattakorongon még látszott kosz. Nem irritálja a bőröm és jó érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Kremcica

2019. október 13.

A Bioderma Sensibiojára kerestem olcsóbb verziót. Megtaláltam, illetve mégsem. A hatásával elégedett vagyok, szépen tisztít de nem szárít, nem irritálja a szememet és nem is ragad. Ez eddig csak a Bioderma tudta ez érzékeny bőrömön produkálni. Az 1400 Ft/400 ml bomba jó vétel. De! Mikor már azt hittem micsoda jó vételt csináltam, ránéztem az incijére. Sajnos nem az üzletben tettem mert akkor nem vettem volna meg. Az itteni km-es ugyanis nem stimmel, kimaradt egy-két dolog amin konkrétan kiakadtam az pedig a DMDM Hydantoin azaz formaldelhid. Megnéztem egy másik üzletben is ahol kapható, ugyanaz az inci ugyanúgy formaldelhid a tartósítószer. Írok az adminoknak a módosításhoz. A hatás/ár 5*, a pocsék inci 1* így átlagba jóindulatúan megadom a 3*-ot és elgondolkodom mit kezdjek a példányommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

gyongyikeolasz

2019. október 13.

Múltkor elfogyott a Nivea Expert micellás vizem, ami amúgy a kedvencem és nem találtam a Rossmannba ezért vettem meg ezt. Nagyon kellemes csalódás volt. Nagyon jól leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

szekelyeni

2019. október 7.

A Garnier összes micellás vizét kipróbáltam, és meg kell mondjam, hogy nem bántam meg, hogy lecseréltem erre! Sokkal puhább a bőröm és nem csípi a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Ejszakaikoboldmaki

2019. október 3.

Méltatlanul kevés véleménnyel rendelkező micivíz. Megérdemelné a nagyobb hírverést, mert egyszerűen tökéletes.
Mindent tud amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Mindent tud amit kell.

PETRA820718

2019. október 2.

Meg voltam győződve róla, hogy a Bioderma micellás vize a legjobb számomra.
Mivel ennek a beszerzése nekem internetes rendeléshez kötött, azt még nem igazán kedvelem, így gondoltam kipróbálom,pont akciós volt és milyen jól tettem.
Leszedi a sminket, szennyeződést, nem csíp, nem irritálja a szemem sem.
Hidratál, feszesít.
Mondhatni tökéletes a célra amire kell, ha nagyon bele akarok kötni a Bioderma csak annyi val tudott többet, hogy a zsíros bőrre valót használtam így a homlokom később fényesedett át. Ár-érték arányban tökéletes,újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Meg voltam győződve róla, hogy a Bioderma micellás vize a legjobb számomra.
Leszedi a sminket, szennyeződést, nem csíp, nem irritálja a szemem sem.
Hidratál, feszesít.