Eveline Cosmetics

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: azazello01, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. december 19.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a vízálló sminket, hatékonyan tisztít, nyugtatja az irritációt.

• Nagyon érzékeny, száraz és reaktív arc és szemhéj bőrre
  • Az allergiás rizikó minimalizálására
  • Alkoholmentes, fiziológiás pH

KozmaNikolett2001

2020. június 30.

Többször vettem már újra. Nagyon szuper kis sminklemosó. Nem okozott irritációt, nem szárít. És szépen végzi a dolgát. Nem hagy ragacsos érzetet sem. Szempillát nem próbáltam még vele lemosni arról nem tudok véleményt írni de az arcbőrömet szépen letisztítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

KST

2020. június 16.

Nekem nagyon bevált. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít és mintha kevesebb lenne a mitesszerem is, amióta használom. Már a sokadik flakon fogyott el. Egyszer az egyikben tényleg volt DMDM, amit utólag vettem észre, viszont a mostaniban (most vettem a hónapban) és az előző adag flakonján sem volt már feltüntetve. Az ára nagyon jó, különösen, ha egy ezres alá akciózzák a 400 ml-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

dorye

2020. május 18.

Elkeseredtem amikor megláttam hogy tettek bele DMDM- hidantoin- t, én most is használom nagyon szeretem, az enyémben még nincsen ilyen tartósítószer. Használtam Biodermát is, és hatásban nincsen számomra számottevő különbség. Nincsen ragacs, nincsen illat, nincsen irtitáció, tisztít, tonizál. Én most megadom a max csillagot, de nagyon sajnálom, ha így elrontották ezt a szuper terméket. Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Kremcica

2020. január 14.

Update:
A csúnya inci ellenére megpróbáltam az arcomra elhasználni. Kb a feléig jutottam, de azt vettem észre hogy hagy egy ragacsos réteget és még szárítja is a bőrömet. Ezt akkor vettem észre igazán mikor visszatértem a Bioderma Sensibiojára. Ecsetmosásra talán jó lesz.

A Bioderma Sensibiojára kerestem olcsóbb verziót. Megtaláltam, illetve mégsem. A hatásával elégedett vagyok, szépen tisztít de nem szárít, nem irritálja a szememet. Ez eddig csak a Bioderma tudta ez érzékeny bőrömön produkálni. Az 1400 Ft/400 ml bomba jó vétel. De! Mikor már azt hittem micsoda jó vételt csináltam, ránéztem az incijére. Sajnos nem az üzletben tettem mert akkor nem vettem volna meg. Az itteni km-es ugyanis nem stimmel (korábbi inci, azóta javítva lett) kimaradt egy-két dolog. Amin konkrétan kiakadtam az pedig a DMDM Hydantoin azaz formaldelhid. Megnéztem egy másik üzletben is ahol kapható, ugyanaz az inci ugyanúgy formaldelhid a tartósítószer. A hatás/ár 5*, a pocsék inci 1* így átlagba jóindulatúan megadom a 3*-ot és elgondolkodom mit kezdjek a példányommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Update:

Hana05

2019. december 21.

Nagyon jó termék, tökéletesen leszedi a sminket és valóban kicsit sem irritál, inkább még nyugtatja is a bőröm. Ennyi pénzért egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

kabszi

2019. december 20.

Nagyon sok üveggel elfogyasztottam már belőle és érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrre nagyon jó, szinte sosem irritált, de egy csillagot muszáj levonnom az összetevők miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

snezi

2019. december 18.

A legeslegjobb micellás víz!
Nagyon szépek az összetevői, szépen lehoz minden sminket és szennyeződést az arcról, valamint még az ára is kiváló! Sokszor van leakciózva 999-re, így általában ilyenkor szerzem be, de ha nem sikerül, akkor sem bánom, mert még így is bőven megéri.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

A legeslegjobb micellás víz!

krembarbi

2019. október 28.

1 hete használom és semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.Tényleg teszi a dolgát.Irritációt sem okoz.A vízálló sminket is szuper módon leszedi.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

Nizza

2019. október 20.

Régóta használtam, jó véleményem van róla, de az összetevőlistát megváltoztatták - hátrányára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Natalie

2019. október 19.

Nem hittem,hogy valaha lecserélem a Biodermát. Sok sok éve azt használom,annak ellenére,hogy évről-évre magasabb lett az ára. Itt olvastam erről és be is szereztem hamar. Tökéletesen végzi a dolgát,átvette a Bioderma helyét.
Ud; hatásos,és elégedett lennék vele,ha nem esem abba a hibába,h elhiszem amit a KM INCI mutat. Nem értem miért nem flakonról töltik fel az összetevőket,vagy miért nem ellenőrzik jobban jóváhagyás előtt. Nem egyszer kiderült már,h manipulálnak összetevőlistát online feltöltve,hiszen ott hamar javítható. Nem veszem meg ha látom a valós INCIt!😤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycereth-26, Propylene Glycol, Xylitglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.