Eveline Cosmetics

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12 ml és 7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   12 ml és 7 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ajakápolók

Hialuronsavas ajakdúsító szérumot és cukros ajakradírt tartalmazó szett, használatukkal az ajkak a dúsabb hatásúak lesznek.

mangusztaho

2020. november 28.

Extra száraz hidratálatlan a szám, sajnos bármit csinálok vele, és még ehhez ez a cukros radír is kevés, mindezek ellenére én szeretem, viszont nekem gyenge. Az ajak ápoló/dúsítója egynek elmegy. Megjelenésre nekem nagyon tetszik amúgy, csinos, a radírnak az íze színe illata nagyon jó, az ajakdúsítóé semleges. Éremes kipróbálni, ha kacsingat vele az ember, érdekes lményt ad ez a kombó, de akinek szintén extra száraz ajkai vannak semmit ne várjon tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

pomme

2019. július 10.

A cukorradíros "lépés" nagyon cuki, de "kissé" brutális. Maga a radír egy málnaszínű, tényleg istentelenül édes és olajos radír (eddig jó), de annyira durvák benne a cukorszemcsék, hogy igazából csak szuperóvatosan lehet használni, különben sebesre karcolja az ember száját. Következő lépés a "műanyag ferdénkenős" (mint az Avon kakaóvajas ajakbalzsamja, olyan kinyomókával :D) dúsítós ajakápoló . Tényleg teszi a dolgát, csíp, bedagad a szám, de nem annyira kyliejenneresen (ugye ő a pumpáltszájú kislány a túlárazott sminkjeivel?), hanem csak normál emberi mértékben. A száj narancsos-pirosas lesz, és tényleg nem jó ötlet a száj vonalán kívül kenni, mert akkor elkacsásít, olyan Kylie-san (ha nem ő az, szóljatok :D). Szóval én ezt a színt azért lefedném egy rúzzsal/szájfénnyel, de amúgy nagyon kis könnyű ajakkence, finom csokis illata van, gyorsan beszívódik és nem ragad egy kicsit sem, de nem is olajos. Ha valaki elégedett azzal a színnel, amit kihoz belőle a kence, akkor tök jól működhet bármiféle extra nélkül, mert amúgy tényleg hidratál, a hialuronsav meg szépen kisimít, szóval jól néz ki, csak nekem nem tetszik ez a fura szín, amit a számból előhoz.
Kb 10-15 percig tart a hatása, utána csak a hidratált, kisimult száj marad, de szerintem ennyi pénzért ez teljesen jó, aki meg szeret ilyesmivel játszani, mint én, annak megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.