Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletesen helyettesíti a tejet és tonikot. Gyengéd formulája, mely gazdag hidratáló és nyugtató összetevőkben azonnal hat a bőrre. Micella- hatásosan eltávolítja még a vízálló sminket is a bőrről.

Orchidea kivonat- természetes energia forrás a bőrsejteknek, vitalitást, feszességet és fényt ad neki.
Hialuron sav- erősen hidratáló, természetes összetevő, a bőrnek puhaságot, rugalmasságot és bársonyos simaságot nyújt.
Laminaria alga- algákban lévő ásványi sókat tartalmaz amelyek erősítik a bőr szerkezetét, rugalmassá és feszessé téve.
A+E+F vitamin komplex – mélyen táplálják és regenerálják a bőrt, rugalmasságot adva neki.
D-panthenol- hat a bőrsejtek regenerációs folyamataira, nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású.

otomar87

2015. március 10.

Sajnos le kell vonjak egy csillagot. Már jó pár hónapja használom esti sminklemosáshoz, de mostanában egyre többször használok vízálló szemhéjtust, és nem tudom ezzel a lemosóval szépen leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

csodaorszag.inwonderland

2014. május 15.

Sminklemosásra használom, nem viszem túlzásba a sminkelést csak alapozó arcpír szempillaspirál . Alapozót hellyel-közzel leviszi szempilla spirált nem, viszont el nem tudom viselni azt a ragacsos érzést amit maga után hagy , szóval használata után irány a fürdőszoba arclemosóhab langyos víz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Dius24

2013. november 14.

Elég jó kellemes az illata leszedi a sminkem!!
Bőrőm is jó viseli!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Elég jó kellemes az illata leszedi a sminkem!!
Bőrőm is jó viseli!!

Rityy

2013. szeptember 8.

Akciósan vettem, még annyit sem ér... A szempillaspirált nem tudja leszedni maradéktalanul /nem vízálló/. És sajna csípi a szemem. Megvettem, mert legyen már egy sminklemosóm, mert én eddig tusfürdővel vagy mosdókenőccsel mostam le. De sajna nem jött be. Maradok a sima tusfürdős/ mosdókrémes lemosásnál a tus alatt, ezek legalább leszedik az összes sminket. Plusz még az a két tartósítószer is, így még tonikként sem fogom tudni elhasználni. Sajnálom, hogy nem néztem meg jobban az összetevőket :-( 3 csillag mert vannak ennél sokkal csúnyább összetevőjűek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

HBrigi

2013. március 5.

Pár hete rakattam fel 3D-s szempillákat és azóta ezt használom sminklemosásra. Nagyon enyhén sminkelem magam (azóta), szempillaspirált egyáltalán nem használok. A szemhéjpúdert és a korrektort (karikákra) tökéletesen eltávolítja, nem irritálja a szemem és a pillákat sem bántja. Utána habzó arclemosóval mosom meg az arcom. Az összetevői miatt legközelebb azért kipróbálok majd valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 5.

siss

2012. november 26.

Valahogy nekem nem az igazi.El se használtam,még mindig a fürdőszoba szekrényben van legalább a fele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

honeymii

2012. július 18.

Szépen leszedi a sminket, a bőrömnek nincs vele semmi baja, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Tenshi_ligth

2012. július 11.

Nem vízálló alapozó lemosására tökéletes, viszont egy sima spirállal már feladja neki a leckét (, konkrétan semmit sem csinál vele). Jóval olcsóbb mint a bioderma, de sajnos de nem váltja ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

bandita

2012. április 26.

Majd kiesett a szemem a Rossmanban, annyira kerestem ezt a terméket, de végül egy ennél jóval egyszerűbb csomagolásban, 200 ml-es kiszerelésben találtam meg, ezzel a termékkel AZONOS összetevő listával az Eveline Hydra Expert micelláris folyadékát, 900 Ft-ért. Az azonos lista miatt véleményezem ezt a terméket, amelynek az összetevők miatt egyenlőre megelőlegezem neki az 5*-t, a tapasztalatokról még később beszámolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 26.

hajnal*

2012. március 24.

Meglepően jó,a bőrömnek nagyon tetszik:)A sminket is leszedi,bár én alapjáraton nem sokat használok,de tényleg kellemesen csalódtam benne.Újravásárolnám az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.