Eveline Cosmetics X-Treme Noir Ultra Volume & Long Waterproof Vízálló Szempillaspirál

Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Egyedülálló,intenzív fekete színt ad a szempilláknak.

A ricinusolaj és karnaubaviasz erősítik és mélyen hidratálják a szempillákat.Formulája vízállóságért felelős rugalmas polimereket tartalmaz,aminek köszönhetően a kozmetikum ellenáll a nedvességnek és a változó időjárási körülményeknek.A kefe kúpos formája meggátolja a szempillák összetapadását,azok elképesztően meghosszabbítottak és tökéletesen elválasztottak lesznek.

Gyengéd formulája a speciálisan érzékeny szeműeknek és kontaktlencsét viselőknek lett kidolgozva.

Garantált az érzéki pillantás az időjárás szeszélyeitől függetlenül!

Kamerion

2017. december 14.

Egyszer nagyon olcsón láttam a Rossmannban és megvettem. Frissen felbontva inkább csak színezett, alig vastagított a szempilláimon, ezért félretettem. Később megtaláltam és újra használni kezdtem: kicsit besűrűsödve szép hosszú, ívelt, fekete pillákat csinál. A keféje bejön, a szélső szálakat is szépen befesti. Én szinte minden spirállal összekenem a szemhéjam, de ez sem rosszabb a többinél. Rajtam tartós, szerintem az alapozótól is függ, oldódik-e a festék. Remek ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

cat999

2017. október 14.

Átlagos. Nem drága ugyan, de hamar csomósodik. És felvitel közben össze-vissza kenődik, ami nagyon bosszantó. Azt hiszem, nem ez volt a legjobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

fdorottya

2016. július 11.

Semmi extra. Nem csinál sem dús, sem hosszú pillákat. A festék pedig nagyon roncsolja a pillákat. Nekem vizálló verzióban is megvan, ami annyira vízálló, hogy kb egy óra múlva a szemem alatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.