Evolve Organic Beauty

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 8390 Ft

Különleges hyaluronsavas szérum organikus damaszkuszi rózsavízzel, gránátalma kivonattal és aloe verával, valamint konjak gyökér porral.

A hyaluronsav súlya ezerszeresének megfelelő vizet képes megkötni, így kiváló alapanyaga az arcápoló készítményeknek. Hasonlóan a rózsavízhez, mely már részét képezte Kleopátra kedvelt szépítőszereinek is.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 8390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

puttererstefi

2023. február 1.

Jó kis szérum! Más hialuronsavas szérumoktól mindig ragacsos maradt a bőröm, pedig tudtam, hogy jónak kellene lennie a vízhiányos, érzékeny bőrömre. Örülök, hogy kipróbáltam, mert javít a száraz foltjaimon, de olcsóbb alternatívát fogok keresni. (A márkától egyébként ez az egyetlen termék, ami bejött, úgyhogy számomra mindenük overpriced.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 1.

Morgiana

2019. december 11.

Nagyon kellemes, rögtön beszívódik. Kicsit drágának tartom, mert kevés a mennyiség. A ráncokkal nem csinált semmit, de jó érzést adott a bőrömnek. Keresek olcsóbb alternatívát, és ha nem jön be, újra fogom ezt venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

imcsi

2019. szeptember 28.

A pozitív vélemények hatására megvettem a kisebb, 10 ml-es kiszerelést. Másfél hónapja használom reggel és este, már csak egy kevés van benne. A használata után rögtön szép hidratált és üde lesz a bőr, viszont nekem sajnos a ráncommal (igen, egy ránc, bal oldali nevető, a jobb oldalon nincs párja...) nem igazán csinált semmit, pedig főleg amiatt vettem. De egyébként tényleg rögtön felfrissíti és táplálja a bőrt, jó kis szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Pocok1972

2017. szeptember 14.

Ez egy csodaszer. Két hete használom naponta és ma reggel vettem észre hogy a két szemöldök közti ráncból az egyik konkrétan eltűnt. Nem is hittem el, hirtelen, de tényleg. A másikat megnézve az is finomodott, és a homlokráncok is jóval halványabbak. Ez a cucc hatásos, nem.fogok lemondani róla.
Könnyű vizes hatású szérum, hamar beszívódik, a bőrmegújító krémmel együtt csodálatos. Ha lehetne 10 pontot kapnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

aivil

2017. április 5.

Zseniális készítmény! Sok ódát hallottam már a hyaluronsavról, de normális arckrémekben én még nem tapasztaltam kiugró eredményt a bőrömön. Ez a szérum viszont tényleg bizonyított. Az Evolve arckrémjével együtt rendeltem és tényleg érzem, hogy sokkal simább, feszesebb a bőröm. Kedvelem, hogy gyorsan beszívódik. Reggel és este használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Nono1322

2017. január 4.

Az arckrémemet turbóztam fel ezzel a kis elixírrel és csodásak a tapasztalataim. Egyszerűen kisimultabb, hidratáltabb az arcom, szerintem nem lehet letagadni, hogy látványos az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

rosetta5

2016. november 16.

Nagyon meggyőző. Sajnos a bőröm rendkívül dehidratált, emiatt sokszor húzódik és a ráncaim is jobban látszódnak.
Én a szérumot az arckrémemmel együtt kezdtem használni és már pár nap alatt észlelhető volt a változás. Sokkal kevésbé dehidratált, ezáltal simább a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.