Evolve Organic Beauty

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Naurel.hu, 5890 Ft

Az Evolve Organic Beauty káprázatos maszkja organikus kakaóporral és agyaggal tisztítja a bőrt. Az elhalt hámsejtek eltávolításáról a kókusz gondoskodik. Természetes cukrokkal és organikus mandulával készült, mennyei illatát a vanília esszenciának köszönheti. Vízzel érintkezve lágy tejjé alakul.

Minden bőrtípus számára kiváló. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 5890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szofka77

2021. augusztus 19.

Kerestem arcmaszkot es biot, pompom-tol hasznaltam a zold arcmaszkot a tavaszit elotte. Az itteni velemenyeket olvasva vettem meg, csalodtam. Amikor lemostam ugyanolyan maradt az arcborom mint volt, a valtozast a porusaimon vettem csak eszre, letisztitotta oket es amikor vegigsimitom az arcomon az ujjam atom puha es barsonyos selymes de fiatalito hatast nem lattam volna. 1 csillag az osszetevokre, 1 csillag a barsonyos borert, 1 csillag az illatert (enyhe csoki), 1 csillag pedig a radirozo szemcsekre mert picik benne es nem karmolasztak ossze. Ujrafogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

bogcica505

2021. július 7.

Te jó ég...hol is kezdjem? Isteni illat, gyönyörű, igényes csomagolás. A katasztrofálisan zsíros, egyben száraz bőröm miatt vettem, ami bármilyen terméktől csak még rosszabb lesz. Ez a termék valami csoda. Már első használatra olyan az arcom tapintása, mint 15 évesen. Tisztított, semmi irritáció, iszonyat selymes bőr. Ehhez képest mindent amit valaha vettem pénzkidobás volt. Új kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Danae

2019. november 15.

Mintát rendeltem belőle, 2-szer tudtam használni, de tuti újrarendelem. A bőröm gyönyörű, bársonyos lett tőle, kb 10 évet levett tapintásra az arcomról. Sokkal szebb színű, úgy érzem, mintha fellélegezne a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

imcsi

2019. szeptember 28.

Üde és puha lett tőle a bőröm, csak ajánlani tudom. Imádom az illatát, mintha brownie mixet kennék magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

regerbeatrix

2018. július 24.

A márkát is nagyon szeretem, de ezt a termékét különösen. Isteni illatú, és látványos eredmény. Érdemes a nagy kiszerelést venni egyből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Pocok1972

2017. augusztus 31.

Szép lassan mindent beszerzek ettől a márkától, mert ilyen jó cuccaim még soha nem voltak. Ez is egy csoda :) olyan illata van, hogy csokimániásként szégyen-gyalázat de még kellett kóstolnom. Szerencsére nem annyira édes, mint az illata alapján gondoltam,
különben desszert sorsra juthatna, annak még drága azért.
Pihe-puha, tiszta bőrt csinál, csak tapogatom, hogy mennyire sima tőle. Hidratáló, eltávolítja az elhalt hámsejteket, lemosásnál finoman radíroz, nagyon szeretem. Must haver termék egyértelműen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

különben desszert sorsra juthatna, annak még drága azért.

bingus86

2017. március 1.

Imádom én is! Csodás lesz tőle a bőröm,imádom az illatát,legszívesebben megenném az egészet!!!(Ennél a terméknél ez nyugodt szívvel meg is tehetem.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

rosetta5

2017. március 1.

Csodálatos készítmény! Nagyon szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, tisztítja a bőrt. Minden használat után úgy érzem, mintha élettel töltődne meg az arcbőröm. Kellemes puhaságot ad a bőrnek, kiválóan táplál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.