Evolve Organic Beauty

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 5690 Ft

Az organikus testvaj mennyei shea vajjal és kókusz-, valamint napraforgó olajjal készült, melyhez tahiti gardénia kés hibiszkusz kivonatot társítottak. Gyengéden ápolja a bőrt és selymes puhasággal ajándékozza meg.

100%-ban természetes és 92,82%-ban organikus összetevőkkel.

Ár: 5690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Danae

2019. november 15.

Nekem elsőre sok volt, nehezebben szívódott fel. Viszont már a második használat után annyival selymesebb lett tőle a bőröm, hogy egész nap símogatnám a lábaimat. 😀 Az illata meg annyira fimon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Nono1322

2017. augusztus 21.

Nem tudtam, hogy érdemes-e megrendelni. Több olyan készítményt is használtam már, aminek nagyon erőteljes, már-már émelyítő trópusi illata volt. Mivel az Evolve-ot kedvelem, kockáztattam. És milyen jó, hogy megtettem! Ez az eddigi legjobb testvaj, amit használtam. Lágy az illata és a bőröm valósággal szívja magába. Csajok, száraz bőrre zseniális! Egészen más lett a tapintása a bőrömnek, sokkal selymesebb. Telitalálat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

kovikata

2017. június 28.

Fantasztikus az illata. Az elején az volt a tapasztalatom, hogy egy kicsit nehéz kenni, de annyira csodálatos ez a vaj, hogy igazán nem róható fel neki. A tenyereimben szoktam egy picit melegíteni és utána már nagyon könnyű bemasszírozni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

aivil

2017. február 16.

Isteni az illata, egyszerűen nem tudok betelni vele. Olyan, mintha valami mennyei édességet kennél magadra. Szépen beszívódik a bőrbe és nagyon bársonyos érzetet kölcsönöz. Nem zsírosít, amit különösen imádok, egyből beszívódik. Szuper készítmény! Már rendeltem is hozzá egy testradírt, alig várom, hogy megérkezzen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

rosetta5

2016. november 23.

Nagyon bevált. Valamiért alapból odavagyok a testvajakért, annyira jól beszívódnak a bőrbe, nekem hatásosabbak, mint a sima testápolók. A vajak közül ez a legújabb kedvencem, mert eszméletlen puha lesz tőle a bőr. Bár elsőre kicsit drágállottam, de nagyon kiadós, így abszolút megéri az árát. Hihetetlen, mennyire jó az illata is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.