EVY Technology

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: violatorok, Módosítva: 2021. április 14.

Kategória:   Fényvédők

Könnyed, mousse állagú fényvédő arcra és testre, ami UVB és UVA sugarak ellen is kiemelkedően megbízható, nagyon magas és tartós védelmet nyújt.

• Széles spektrumú védelem a káros UV sugarak ellen
  • Kivételesen magas, az SPF értékkel közel megegyező (min. az SPF 90%-a) védelmet nyújt a bőröregítő UVA ellen
  • Egyedi habos állag, ami könnyen beszívódik, nem nehezíti el a bőrt, nem tömíti el a pórusokat
  • Különleges technológiájának köszönhetően kiemelkedően tartós más fényvédőkhöz képest
  • Gyengéd formula mókás csomagolásban, ideális kisgyerekeknek és érzékeny bőrre is
  • Arcra és testre egyaránt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

tzrn7u67

2021. november 25.

Meg kell változtatnom a róla alkotott véleményem teljesen, mert sikerült kikísérletezni hogy a legkényelmesebb használni és azt kell mondjam, hogy jelenleg nagyon szeretem és biztosan újra fogom vásárolni. Az, hogy kicsit fénylek tőle már annyira nem is számít nálam negatívumnak, hiszen eddig kb. minden fényvédőtől csillogok (aki próbálta az új purito fényvédőt és attól nagyon fénylik azt megnyugtatom, hogy ez közel se csillog annyira), így rászoktam a mattító púderekre, ezután a termék után is mindig alkalmazom. Nagyon féltem, hogy csípni fogja a szemem, de egyáltalán nem, sőt! Semmilyen irritációt nem okoz, nem nehéz viselni, bizonyos termékek után viszont hajlamos kicsit tapadni. Hitetetlenül szuperül véd és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Alice83

2021. október 17.

Nagyon jó fényvédő több okból is..érdemes felmenni a honlapjukra mert sok kérdésre adnak választ eléggé őszintén..az én okom a használatára:1.bár kémiai fényvédő de a hartóanyag csak 10 százalék alatt van benne..2. Sokáig véd, maga a gyártó tanulmányokat végzett emberek bevonásával és biztosan bírja a 6 órát lebomlás nélkül, sőt többet is..3. Palackozott így hosszabb ideig eltartható, tartósítószer és parfüm mentes..igazából ezt és a la rosche shaka fényvédőjét használom már csak, be kell valljam 20 év fényvédő kutatás/ használat után (jóformán gyerekkoromtól kezve) kiábrándultam a fényvédőkből..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

soapy

2021. szeptember 15.

Megtaláltam A fényvédőt. Szuper tartós formula, mattra szárad, tehát nem hagy zsíros utóérzetet, nyilván van egy minimális fénylés (melyik kémiainak nincs?) de felkenés után kb. 10 perccel sokkal vállalhatóbb. A hab állag szerintem simán kezelhető. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

DittyCat

2021. július 18.

Ez a fényvédő a legeslegjobb a világon, egyszerűen imádom. Kicsit nehéz elkenni, mert ez egy hab, de nem megoldhatatlan. Cserébe még szépíti is a bőrt, mint egy primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

wardeclaredonimperfections

2021. május 29.

Az EVY DAILY DEFENSE FACE MOUSSE SPF50-et használtam egy jó ideig,viszont egy kicsit soknak éreztem az árát,fényvédővel nem szeretek finomkodni,nem spórolok vele,elfogyott másfél hónap alatt,ezért döntöttem úgy,hogy erre a viszonylag gazdaságosabb kiszerelésre térek át.
Ugyanannyira gyengéd,simán lehet felső és alsó szemhéjra is kenni,szembe kerülve sem csíp,nem okozott sem irritációt,sem pattanást,nem volt vele gond abszolút. A bőrt szépen hidratálja és feltölti,segíti a barrier működését. Sokkal kevésbé fénylik,mint a Daily Defense Mousse és könnyeben is szárad,maga a hab is keményebb. Egy fontos dolog : ehhez valamiféle olajos lemosó mindenképpen kell,ami lemossa,ugyanis brutálisan vizálló,a kezemről szappannal lehetetlen leszedni,nagyon tapad a bőrhöz és nehezen kopik,ezért is véd ennyire jól. Egy kis púderrel simán lejjebb lehet venni a bőrfényű finish-t,ha valakit zavar.
Update : szinte egy egész napot a szabadban töltöttem,valami brutálisan meleg volt,felhő sem volt az égen és ezerrel sütött a nap. Reggel egy jó nagy adagot felvittem az arcomra,hagytam 15 percig állni,majd lepúdereztem. Rajtam kívül mindenki megégett ,nem is kicsit. Ez a fényvédő tényleg nem viccel,amikor azt mondja,hogy rendkívüli védelmet biztosít,nem volt rá lehetőségem,hogy árnyékba húzódjak és így is meg tudott védeni órákon keresztül a leégéstől,ráadásul úgy,hogy nem tudtam újrakenni. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 29.

greta97

2021. május 3.

Szuper kis fényvédő, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

Szuper kis fényvédő, hamar beszívódik.

sziluetta

2021. április 28.

Azért döntöttem emellett a verzó mellett, mert egyrészt egy megbízható fényvédőt szerettem volna használni, másrész, pedig ár-érték arányban ez volt a legszimpatikusabb az evy fényvédők közül. Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyrészt fantaszikusan vízálló, mármint wow, a kezemről sem tudom lemosni csak úgy - szerencsére eleve használok olajos lemosót, így nem volt gond a lemosással -, de amúgy szerintem ez egy óriási pozitívum. Másrészt tetszik, hogy ennyire szélesspektrumúan véd. A használatát, adagolását meg lehet szokni - inkább többet szoktak kinyomni, mint kevesebbet, azt meg elkenem magamon. Igazából ami kicsit zavaró, hogy sokkal tovább tart eldolgozni a hab állag miatt, + a kis részekre még annál is nehezebb - nekem legalábbis - felkenni, lásd: fül, szem. Pro tipp: ne kend a habot a füledbe, nem jó. Ez az oka annak igazából, hogy leváltom. De ezen kívül, serintem egy megbízható fényvédő, bőrfényűre szárad, az elején kicsit ragad, de utána csak a puha bőr marad.
Up: azt kihagytam, hogy sajnos nekem csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Up: azt kihagytam, hogy sajnos nekem csípi a szememet.

xixi

2021. április 27.

Én is arcra használom nyáron és elsőre azt hittem tömény lesz ez alapozó alá de meglepődtem mert nagyon kellemes és a legjobb primer-ként! viselkedik. Kifejezetten jó rá alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

violatorok

2021. április 23.

Számomra ez A fényvédő! Szuperül beszívja a bőröm, nincs semmilyen illata, nem hagy semmilyen fehér foltot. Emelett nem kukacosodik, kellemes fényt ad a bőrnek és NAGYON JÓL lehet rá sminkelni!
Nagyon szeretem és biztosan újra fogom venni.
Hátrányai:
- Meg kell tanulni használni az adagolóját (nekem ez második használatra már sikerült)
- Viszonylag drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Nagyon szeretem és biztosan újra fogom venni.
Hátrányai:
- Viszonylag drága

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.