Exclamation

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   drogériák, online

adrica

2016. május 19.

Na most bajban vagyok. Lehet, hogy a másik pirosnál erre gondoltam? Nem derül ki, mert csak annyit tudok róla, hogy piros Exclamation.
Ide másolom a másikra feltett véleményem:
A főnökasszonyom használta. Én akkor lehettem 20 éves, ő 33. Nagyon dögös, de visszafogott üzletasszony kő gazdag férjjel és céggel a háta mögött. De megmaradt mindvégig nő lenni. A szó szoros értelmében nő. Ápolt, érzékeny, figyelmes, anyáskodó (nem csoda, hisz akkor volt neki 2 lánykája 7-9 évesek), és ízzig-vérig dögös, prémium csaj volt. Olyan akartam lenni (akkor) mint ő. Már tudtuk, hogy bent van, mert az illata jelezte. Ő akkor azt mondta, hogy a piros exclamationt használja. Remélem ez volt. De mindegy is, hisz már ezt sem lehet kapni.
Az illat maga: édes, de virágos. Csodás utó maradványokkal. Ja, és meleg érdekes kicsit szúrós fűszerekkel. Vagy talán fanyar? Nem tudom, de ettől volt olyan szeretlek-utállak parfüm. Olyan igazi női tulajdonságokkal bírt ez a parfüm. Néha bújós, néha cica, néha meg tomboló házi sárkány.
Nekem ilyen volt ez. Ha lehetne, én vennék magamnak. Vajon belőlem mit hozna ki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Ide másolom a másikra feltett véleményem:

terke29

2013. február 2.

Nanemár!!!Hát semki sem ismeri ezt az illatocskát?Épp ma említettem ezt/Őt Odilnak a Kookai parfüm-használati szokásaim kapcsán...:D
Volt belőle fekete/kék/piros felkiáltójeles is-nyilván más más illatúak.A Coty gyártotta,manapság ők utaznak celebillatgyártás terén.Ennek kifejezetten fanyar illata volt,erre határozottan emlékszem,mert pont ez tetszett meg benne,ugyanis akkortájt csömörlöttem meg az Impulse-tól.Szóval fanyar volt,de mélyebb elemzésbe nem bonyolódnék,mert erről is,mint annyi más illatomról csak storyzni tudnék.Lényeg,hogy finom volt,de nem túl tartós,mint annak a srácnak a hűsége sem,akitől kaptam.De mivel szerettem,elfogyasztottam két üveggel belőle,úgyhogy jár 4 csillag.A pasinak meg egy sem. :)
Folyt.köv.Hanky,csak Neked!!! :)
7éves voltam,mikor először vigyázott rám az unokabátyám,aki akkor volt 14,és utálta,hogy engem pesztrálgathat,ahelyett,hogy a többi sráccal bandázzon,így engem is cipelt magával minden hova egész nyáron.Ebből én két dologra emlékszem:arra a rengeteg homokos-vajaskennyérre amit a fiúk megetettek velem(ha nem eszed meg,nem jöhetsz,stb..),és arra,hogy mindíg az Isti(Unokabátyám egyik barátja a bandából)vitt a BMX-e vázán.Ha az ember lánya lehet 7 évesen szerelmeske,akkor én az voltam.Fülig.Az Istibe.Mentem velük minden hova,Dunára,Vajasra,zsiliphez,horgászni,stikába cigizni(megeskettek,hogy seniknek el nem mondhatom,mert akkor...!!!!Nem mondtam.Soha.Semmit.
Aztán eltelt 8-9 év,én középiskolás lettem,meg magas,cserfes,talán csini is,és még akkor is ha Istit megláttam,akkor elolvadtam.És egyszer észrevett.Hogy bámulom.Mellém ült,megkérdezte mit nézek annyira rajta.Hebegtem,habogtam,pirultam,végül egész este beszélgettünk,aztán hazakísért.Megcsókolt.Az első csókom volt.(jó-jó,igazábol csak egy puszi a számon,de akkoris!!!)
Teljesen el voltam olvadva,oda,meg vissza úúú,Én meg az Isti,és mindígésörökké,stb...
Névnapomra kaptam tőle ezt a parfümöt,a klasszikus poénként tálalva(bazinagy doboz,benne egy kisebb,még egy kisebb,stb..)Akkor már 2 hónapja jártunk(tudjátok:mindígésörökké).
Az első üveget gyakorlatilag napok alatt elfújkáltam.Aztán elmúlt a nyár,visszamentem az iskolába,ritkábban találkoztunk,végül SMS-ben szakított velem.Ez az illat bevésődött nekem egy életre.Ez az illat számomra Istit jelenti,a gyerekkori szerelmet-a viszonzatlant,aztán a tini szerelmet-bármilyen is volt,és a csalódottságot is,miatta.Még két üvegnyit fújtam el belőle,mire ráuntam a fanyarságára,és váltottam.
Az már csak a sors fintora,hogy amíg jobban bele nem gondoltam,mit jelent számomra ez az illat,de még az üvege is(évekig őrizgettem,ok,bevallom,most is megvan),csak a jó,vicces,örömteli pillanatok jutottak eszembe,és nem az átsírt első este,aztán mikor először láttam egy másik lánnyal.Pedig ez is mind itt van belül.Bennem.Ettől is,és még sok más ilyen csalódástól,örömtől,jótól,rossztól lettem az aki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

Folyt.köv.Hanky,csak Neked!!! :)