F.I.T.O. Szappan

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trixipixike, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   bioboltok, online, patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A citromfű antibakteriális és antiszeptikus hatású gyógynövény, melynek friss illata segíti a koncentrációt, serkenti a bőr vérkeringését és rovarcsípésekre is kiváló. Zsíros, pattanásos arcbörre jótékony hatású, kellemes, friss illatú szappan készíthető a hozzáadásával.

trixipixike

2015. augusztus 1.

Nagyon szuper szappan.Szeretem NAGYON. :) Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Nagyon szuper szappan.Szeretem NAGYON. :) Ajánlom mindenkinek.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.