Fa

Ár:   729 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2012. január 15.

Kategória:   Dezodorok

Hőre aktiválódó gyöngyöket tartalmaz, melyek extra védelmet biztosítanak. Igazoltan bőrbarát, pH-semleges.

a.szabina

2013. június 26.

Nagyon sokáig elég, már a második dobozt használom, most kezdem érezni, hogy már kezd irritálni az illata, annyira nem tartós szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

melinda18

2013. március 2.

nekem be vált tetszik az illata és nem hagy foltot a ruhán és eléggé tartos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

nekem be vált tetszik az illata és nem hagy foltot a ruhán és eléggé tartos!

artbunny

2013. február 3.

Ez a kedvencem az összes dezodor márka és típus közül. Finom illata van, és nem izzadok be mellette. Volt olyan dezodorom, aminél hiába fújtam be magamat, ugyanúgy megizzadtam, mintha nem használtam volna semmit, sőt volt olyan is, ami a bőrömmel érintkezve kellemetlen szagot árasztott.... Ez minden tekintetben szuper számomra, ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

hempike1

2012. december 29.

Előre is elnézést kérek, de én a cipőkbe fújom. Nekem inkább erre a célra vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Szofi

2012. november 1.

Illata nem a kedvencem, de elviselhető. Enged izzadni valamennyit, de nem leszek büdös. Sose nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Sopetil

2012. július 5.

Hú, első fújásra agresszív, zavaróan erőteljes illata van. Lehet csal az orrom, de mintha picit (de tényleg csak picit) férfi illatra emlékeztetne. De nem rossz, friss, tiszta illat.
Ez azon (ritka) dezodorok egyike amit reggeltől estig érzek magamon. A hatásával is elégedett vagyok, elég szárazon tartja a hónaljamat. Az én ruháimon nem hagyott fehér foltot.

A Fa ezt most FAntasztikusan eltalálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

A Fa ezt most FAntasztikusan eltalálta.

Pipacs

2012. június 28.

Az illata nagyon finom. Eleinte használt is, de 1-2 héttel később már egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

lau0825

2012. június 9.

A hatásával nincs gondom, csak egy kis hintőpor-felhőt hagy maga után minden használat után (ezáltal csúnya fehér foltokat)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Judiit

2012. március 7.

Nagyon erőteljes az illata. A hatása megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 7.

Nagyon erőteljes az illata. A hatása megfelelő.

Cremorne

2012. március 6.

Igen, én is nyitott ablaknál használom, de kellemes az illata és hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Igen, én is nyitott ablaknál használom, de kellemes az illata és hatékony.

Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.