Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Deo spray daiquiri görögdinnye illattal, 48 órás védelemmel és 0% alumíniumsóval.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gedozs

2019. augusztus 8.

Akciós volt és úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Körülbelül 2 hete használom. Problémám nincs vele. Eddig nem tapasztaltam fehér foltokat a ruhámon miatta és izzadásgátló hatásával is meg vagyok elégedve, így a legmelegebb nyári napokon is. Az illata talán túl édes, de használata után kis idővel már nem érződik túl intenzíven.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Gabrielaa

2019. július 13.

Csak megszagoltam a boltban...hát poshadt görögdinnye illatú nekem.Görögdinnye illatú sampon,dezodor stb.nekem nem jön be.Már a kupakba fújva is állott,poshadt szaga van.Milyen lehet bőrön,megizzadva?Mindegy az én bőrömön nem lesz az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.