Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő 100% természetes maracuja kivonattal és az éjjeli jázmin illatával. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jelizz

2019. augusztus 4.

Ajandekba kaptam es orulok neki csak feltem mert nem kedvelem se a gyumolcsos se a viragos illatu tusfurdoket. Viszont furdesnel egybe olvad az illata es valami nagyon finom parfum illat lesz belole elmeny vele a zuhanyzas!!! Jolhabzik, nem szarit . Az illata sajnos furdes utan nem marad meg nagyon . De nagyon megszerettem igazi tavaszi/nyari tusfurdogel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.